reklama

Czy to ciąża?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez nyncia, 17 Marzec 2014.

1. nyncia

nyncia Początkująca w BB

W tym wątku można pomóc osobą które zastanawiają się czy mogą być w ciąży ;) Ja jestem w takiej sytuacji właśnie :)

Zacznę od początku. na początku lutego rozmawialiśmy z chłopakiem o dzieciach i doszliśmy do wniosku ,że bardzo byśmy ich chcieli i ,że to jest odpowiedni moment. Okres miałam 14 lutego a skończył się 18. Dnia 23 lutego gdy kochaliśmy się w pewnym momencie ktoś przyszedł i musiałam szybko z niego zeskoczyć by się ubrać, okazało się że w tym momencie on doszedł i początek jego nasienia było we mnie a reszta wylądowała na nim ;D
    W tym dniu miałam problemy rodzinne i postanowiliśmy odłożyć dzidziusia na przyszły miesiąc. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywami lecz okazało się ,że trzy były przebite jakby igłą lub pinezką. (Najprawdopodobniej znajomych dziecko musiało je znaleść pomimo głębokiego ukrycia ich i przebić;P) Gdy się dowiedzieliśmy doszliśmy do wniosku ,że pomimo tego co się dzieje u mnie w rodzinie dziecko bez problemu by mogło przyjść na świat więc nie martwiliśmy się tym i mieliśmy cichą nadzieje ,że się uda.
    Jakiś czas po tych wydarzeniach dostałam białego śluzu jakiego nigdy wcześniej nie miałam, a przez ostatnie dni podbrzusze bolało mnie jak na okres gdzie myślałam ,że właśnie go dostanę. Nie wiem czy to też jest ważne ale ból żołądka również miałam gdzie bardzo rzadko mi się on zdarza. 16marca powinnam dostać okres i nie dostałam dziś rano zrobiłam test lecz niestety jedna kreseczka :( co o tym myślicie? Dodam że cykl mój ma 31dni

2. reklama
  3. Matik2012

Matik2012 Fanka BB :)

Sorki ja nie pomoge , ale moze cos sie wyjasnilo? Udalo sie?

Poleć forum