reklama

czy to ciąża

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez elwir, 25 Wrzesień 2014.

1. elwir

elwir Początkująca w BB

witam ostatnia @ miałam 03.09.2014 zaraz po niej sie kochalismy 11 i 12.09, do nastepnego okresu jeszcze 5 dni a ja jestem wzdeta mam serkowaty plynny sluz oprocz tego brak apetytu sennosc i stan podgoraczkowy 37 czy mamy jakas szanse

2. ptiuszka

ptiuszka Zaciekawiona BB

Mi sie spoznia 8 dzien okres i mam podobne objawy uplawy i wzdety brzuch ale testy mi negatywne wychodza

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nie prościej iść na BETĘ i w ciągu kilku godzin mieć odpowiedź na swoje pytanie, zamiast pytać na forum???

5. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Stan podgorączkowy o niczym mie świadczy, serkowata wydzieloną to infekcja i radzę z nią isc do lekarza. Ciaza zawsze jedt możliwa kiedy uprawia sie sex.

Widzę dyżurna złośliwa mamuśka nie odpuszcza żadnego postu

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

To nie złośliwość. To wrodzona alergia na głupotę.

7. aniafrania

aniafrania Początkująca w BB

Hej tez mam maly dylemat!. Wczoraj 23 dzien cyklu i dwie kreseczki na tescie, niesamowita radosc! Dzis 24 dzien cyklu i test wyszedl negatywny 2 razy... nic z tego nie rozumiem.... czy moze ktos mial podobnie?

8. szczęśliwamama1

szczęśliwamama1 Początkująca w BB

Kobietki, koniecznie do najbliższego punktu pobrań i zrobić sobie test na Beta HCG. Kosztuje ok 30/40 zł.

aniafrania, też zrób betę i odwiedź ginekologa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Poleć forum