reklama

czy to ciąża

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez elwir, 25 Wrzesień 2014.

1. elwir

elwir Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam ostatnia @ miałam 03.09.2014 zaraz po niej sie kochalismy 11 i 12.09, do nastepnego okresu jeszcze 5 dni a ja jestem wzdeta mam serkowaty plynny sluz oprocz tego brak apetytu sennosc i stan podgoraczkowy 37 czy mamy jakas szanse

2. ptiuszka

ptiuszka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi sie spoznia 8 dzien okres i mam podobne objawy uplawy i wzdety brzuch ale testy mi negatywne wychodza

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    43
    Nie prościej iść na BETĘ i w ciągu kilku godzin mieć odpowiedź na swoje pytanie, zamiast pytać na forum???

5. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Stan podgorączkowy o niczym mie świadczy, serkowata wydzieloną to infekcja i radzę z nią isc do lekarza. Ciaza zawsze jedt możliwa kiedy uprawia sie sex.

Widzę dyżurna złośliwa mamuśka nie odpuszcza żadnego postu

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    43
    To nie złośliwość. To wrodzona alergia na głupotę.

7. aniafrania

aniafrania Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej tez mam maly dylemat!. Wczoraj 23 dzien cyklu i dwie kreseczki na tescie, niesamowita radosc! Dzis 24 dzien cyklu i test wyszedl negatywny 2 razy... nic z tego nie rozumiem.... czy moze ktos mial podobnie?

8. szczęśliwamama1

szczęśliwamama1 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kobietki, koniecznie do najbliższego punktu pobrań i zrobić sobie test na Beta HCG. Kosztuje ok 30/40 zł.

aniafrania, też zrób betę i odwiedź ginekologa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Poleć forum