reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to Ciąża?

Marlenaaa19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2015
Postów
28
Kochałam się z chłopakiem w 14 dniu,czyli płodnym. Niby we mnie nie doszedł,ale mówił,ze pod wpływem podniecenia czuł jak wydziela się preejakulat,a teraz Jestem 4 dni przed okresem. Od ok. tygodnia bolą mnie piersi są bardzo nabrzmiałe nawet nie mogę ich dotknąć... A na dodatek zaczął bolec mnie lewy jajnik... Czy to może być ciąża? proszę o szybką odpowiedz.
 
reklama
w poczatkowym etapie ciązy jajniki sa odpowiedzialne ze wytwarzanie hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie ciazy. ale czasami przed okresem tez mogą bolec. za wczesnie zeby cos stwierdzic. z testem tez poczekaj . najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki. seks przerywany nie jest formą antykoncepcji. mimo stosunku przerywanego mozesz zajsc w ciaze trzymaj sie;)
 
Najlepiej będzie jak pójdziesz do laboratorium i zrobisz sobie bete hcg. Wtedy będziesz mieć pewność ciąża, czy nie ciąża. Jeżeli beta wyjdzie negatywnie i dotygodnia po spodziewanej @ nie będzie jej udaj się do ginekologa. Czasami @ spóźnia się od stresu, albo innych czynników.
 
Zrób test ciążowy. Nikt tutaj na forum nie jest w stanie powiedzieć, czy Ty jesteś w ciąży. Jeżeli uważasz, że jednak mogła być to ciąża to zrób też betę hcg. Może być tak, że byłaś w ciąży biochemicznej.
 
reklama
Do góry