reklama

Czy to Ciąża?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Marlenaaa19, 28 Grudzień 2015.

1. Marlenaaa19

Marlenaaa19 Zaciekawiona BB

Kochałam się z chłopakiem w 14 dniu,czyli płodnym. Niby we mnie nie doszedł,ale mówił,ze pod wpływem podniecenia czuł jak wydziela się preejakulat,a teraz Jestem 4 dni przed okresem. Od ok. tygodnia bolą mnie piersi są bardzo nabrzmiałe nawet nie mogę ich dotknąć... A na dodatek zaczął bolec mnie lewy jajnik... Czy to może być ciąża? proszę o szybką odpowiedz.

2. anetta044

anetta044 Początkująca w BB

w poczatkowym etapie ciązy jajniki sa odpowiedzialne ze wytwarzanie hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie ciazy. ale czasami przed okresem tez mogą bolec. za wczesnie zeby cos stwierdzic. z testem tez poczekaj . najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki. seks przerywany nie jest formą antykoncepcji. mimo stosunku przerywanego mozesz zajsc w ciaze trzymaj sie;)

3. reklama
  4. Marlenaaa19

Zrobiłam test... Nie wytrzymałam. Wyszła druga kreska ale bardzo niewidoczna i biała... Co to może oznaczać?

5. anetta044

ze poziom hormonu odpowiedzialny za utrzymanie ciązy nie jest jeszcze bardzo wysoki. wszystko sie moze zdażyc. powtórz test za pare dni.

6. Marlenaaa19

Powtórzyłam dzisiaj rano i ewidentnie negatywny. Jest jakaś szansa na ciążę?

7. anetta044

do póki nie ma okresu szansa jest zawsze. mi test pozytywny wyszedł dopieo 5 dni po przewidywanym okresie:) wiec głowa do góry:) pozytywne myslenie ! :) co bedzie to bedzie.

8. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Najlepiej będzie jak pójdziesz do laboratorium i zrobisz sobie bete hcg. Wtedy będziesz mieć pewność ciąża, czy nie ciąża. Jeżeli beta wyjdzie negatywnie i dotygodnia po spodziewanej @ nie będzie jej udaj się do ginekologa. Czasami @ spóźnia się od stresu, albo innych czynników.

9. Marlenaaa19

Jestem po okresie,był taki jak zawsze,ale nadal dziwnie się czuję. Czy jest szansa że jestem w ciąży??

10. reklama
  11. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Zrób test ciążowy. Nikt tutaj na forum nie jest w stanie powiedzieć, czy Ty jesteś w ciąży. Jeżeli uważasz, że jednak mogła być to ciąża to zrób też betę hcg. Może być tak, że byłaś w ciąży biochemicznej.

12. Klara112

Klara112 Początkująca w BB

Za bardzo chyba się stresujesz i dodajesz sobie objawów, ale na wszelki wypadek zrób test ponownie. Ja kiedy zaszłam w ciążę już okresu nie dostałam, a dwie kreski na teście bardzo wyraźne wyszły już po siedmiu dniach.

http://www.prospectrum.com.pl/o-firmie/obserwacja-osob/

Ostatnia edycja: 29 Lipiec 2016

Poleć forum