reklama

Czy to ciąża ?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Ciekawa1234, 2 Kwiecień 2016.

1. Ciekawa1234

Ciekawa1234 Zaciekawiona BB

Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 (skąpa) a druga 28.02 (normalna) i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami bóljajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ? I proszę napiszcie czy to waszym zdaniem ciąża bo test na pewno zrobię ale nie wiem na jaki wynik mam się przygotować dlatego napiszcie jak to wygląda według was .

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

No oczywiście, że to ciąża!

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

A teraz się przyznaj, ile masz lat, bo ręce opadają.
    Po pierwsze - rozumiem, że jak narzeczony nie kończy w Tobie, to nie ma szans na zajście w ciążę?
    Super, szkoda, że spałaś na lekcjach WDŻ.
    Po drugie - z opisanych objawów NIKT nie będzie Ci wróżył, czy to ciąża czy nie, najpierw test, później badanie z krwi, wróć i się pochwal wynikiem.

5. agnesis

agnesis Fanka BB :)

Po pierwsze pisze się "w tamtym".

Po drugie idź się dziewczyno zbadaj zamiast zaśmiecać forum! Czy my wróżkami jesteśmy, zeby wiedzieć czy ty w ciąży jesteś?!

6. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

Zrób test albo pobierz krew i będziesz miała pewność. :)

7. LILITH

LILITH Moderatorka

O rany, to znowu ona..

Ciekawe gdzie jeszcze to rozsieje hihi

8. Antossia

Lilith a co ta osoba robi że taka reakcja? :)

9. LILITH

LILITH Moderatorka

Wkleja to samo pytanie w różnych działach, mimo odpowiedzi.. Do tego dawała negatywne oceny za udzielone jej info.. To po co pyta? Dodam, że chodzila po dziale przyszłe mamy i tam też to wklejala.
    Czego oczekuje? Sprawdzić iść nie zamierza a od kilku dni to samo pytanie..

10. reklama
  11. Antossia

Aha no czasem nie wiadomo czym kierują się ludzie. :) Dzięki za informacje, bo ja nie zawsze jestem w temacie. :) Pozdrawiam.

Poleć forum