reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2016
Postów
4
Witam! Kochane proszę o radę. Od ostatniego stosunku minęło 11 dni.Byly to dni płodne. Robiłam wczoraj i dzisiaj testy ciążowe z samego rana.wczoraj pre test i bob test strumieniowy, dzisiaj pre test. W testach pre test po 20-25 min widać cienka linie na oknem t ciąża. W bobo test negatywny wynik. Zaznaczę ze w testach pre test ta cienka linia znika po upływie 10 min.Nie wiem co mam o tym myśleć. Na ulotce jest napisane że wynik po 30 min uznaje za nieważny to czemu ta linia zanika? Wykonuje test za wcześnie? proszę napiszcie co o tym myślicie i czy zdjęcia które dołączam wskazują na ciążę? Podzielcie się ze mną Waszymi spostrzeżeniami. Dodam że miesiączkę mogę mieć za 3 dni ale bywa że mam nieregularne cykle.
 
reklama
Krótko mówiąc czy cienka linia na teście pre test po 25 min jest wiarygodna ?zaznaczę ze na teście strumieniowym bobo test nic nie było widać. 2 razy zrobiłam pre test i wynik ten sam.
 
Myślę, że najlepiej powtórz test w dniu miesiączki i wtedy powinno być jasne.
Najwcześniej można oznaczyć beta hcg z krwi i wtedy nie ma wątpliwości.
Wróżenie ze znikającej kreski nie ma sensu.
 
reklama
U mnie cienka i blada kreska to była ciąża, ale Widoczna juz po 5min.
Zrób test za parę dni, a jeśli nie chcesz czekać zrób betę z krwi.
Jeśli się starasz o malenstwo to odpuść, a na pewno Dzidziuś się pojawi :)
 
Do góry