reklama

Czy to ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez LogoOna, 11 Czerwiec 2016.

1. LogoOna

LogoOna Początkująca w BB

Witam! Kochane proszę o radę. Od ostatniego stosunku minęło 11 dni.Byly to dni płodne. Robiłam wczoraj i dzisiaj testy ciążowe z samego rana.wczoraj pre test i bob test strumieniowy, dzisiaj pre test. W testach pre test po 20-25 min widać cienka linie na oknem t ciąża. W bobo test negatywny wynik. Zaznaczę ze w testach pre test ta cienka linia znika po upływie 10 min.Nie wiem co mam o tym myśleć. Na ulotce jest napisane że wynik po 30 min uznaje za nieważny to czemu ta linia zanika? Wykonuje test za wcześnie? proszę napiszcie co o tym myślicie i czy zdjęcia które dołączam wskazują na ciążę? Podzielcie się ze mną Waszymi spostrzeżeniami. Dodam że miesiączkę mogę mieć za 3 dni ale bywa że mam nieregularne cykle.

2. LogoOna

Krótko mówiąc czy cienka linia na teście pre test po 25 min jest wiarygodna ?zaznaczę ze na teście strumieniowym bobo test nic nie było widać. 2 razy zrobiłam pre test i wynik ten sam.

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Masz ulotkę, więc przeczytaj, po ilu minutach odczytuje się test. Po 30 minutach test jest nieważny.

5. LogoOna

Ok ale mi wyszło po ok 20 min patrzyłam na zegarek. Niepokoi mnie fakt ze ta kreseczka po 10 min zniknela.

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Po 20 minutach test jest nieważny. Wynik odczytuje się po 3-5 minutach. Nie wkręcaj sobie.

7. LogoOna

Tak ale to zaledwie 11 dni po stosunku a okres za około 4 dni wiec może cienka linia ma prawo tak się pojawić?

8. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Myślę, że najlepiej powtórz test w dniu miesiączki i wtedy powinno być jasne.
    Najwcześniej można oznaczyć beta hcg z krwi i wtedy nie ma wątpliwości.
    Wróżenie ze znikającej kreski nie ma sensu.

9. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

U mnie cienka i blada kreska to była ciąża, ale Widoczna juz po 5min.
    Zrób test za parę dni, a jeśli nie chcesz czekać zrób betę z krwi.
    Jeśli się starasz o malenstwo to odpuść, a na pewno Dzidziuś się pojawi :)

10. reklama

Poleć forum