reklama

Czy to ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez LogoOna, 11 Czerwiec 2016.

1. LogoOna

LogoOna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! Kochane proszę o radę. Od ostatniego stosunku minęło 11 dni.Byly to dni płodne. Robiłam wczoraj i dzisiaj testy ciążowe z samego rana.wczoraj pre test i bob test strumieniowy, dzisiaj pre test. W testach pre test po 20-25 min widać cienka linie na oknem t ciąża. W bobo test negatywny wynik. Zaznaczę ze w testach pre test ta cienka linia znika po upływie 10 min.Nie wiem co mam o tym myśleć. Na ulotce jest napisane że wynik po 30 min uznaje za nieważny to czemu ta linia zanika? Wykonuje test za wcześnie? proszę napiszcie co o tym myślicie i czy zdjęcia które dołączam wskazują na ciążę? Podzielcie się ze mną Waszymi spostrzeżeniami. Dodam że miesiączkę mogę mieć za 3 dni ale bywa że mam nieregularne cykle.

2. LogoOna

LogoOna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Krótko mówiąc czy cienka linia na teście pre test po 25 min jest wiarygodna ?zaznaczę ze na teście strumieniowym bobo test nic nie było widać. 2 razy zrobiłam pre test i wynik ten sam.

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    54
    Masz ulotkę, więc przeczytaj, po ilu minutach odczytuje się test. Po 30 minutach test jest nieważny.

5. LogoOna

LogoOna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ok ale mi wyszło po ok 20 min patrzyłam na zegarek. Niepokoi mnie fakt ze ta kreseczka po 10 min zniknela.

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    54
    Po 20 minutach test jest nieważny. Wynik odczytuje się po 3-5 minutach. Nie wkręcaj sobie.

7. LogoOna

LogoOna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak ale to zaledwie 11 dni po stosunku a okres za około 4 dni wiec może cienka linia ma prawo tak się pojawić?

8. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Myślę, że najlepiej powtórz test w dniu miesiączki i wtedy powinno być jasne.
    Najwcześniej można oznaczyć beta hcg z krwi i wtedy nie ma wątpliwości.
    Wróżenie ze znikającej kreski nie ma sensu.

9. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    U mnie cienka i blada kreska to była ciąża, ale Widoczna juz po 5min.
    Zrób test za parę dni, a jeśli nie chcesz czekać zrób betę z krwi.
    Jeśli się starasz o malenstwo to odpuść, a na pewno Dzidziuś się pojawi :)

10. reklama

Poleć forum