reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Veronika_k

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2016
Postów
5 024
Hej kobitki.Jestem tu nowa. Mam mały problem. Okres spóźnia mi się tydzień. Robiłam dwa testy i wyszły negatywne. Z partnerem planujemy dzidzię i powiem wam szczerze,że wyniki testu mnie podłamały troszkę. Dodam,że w lipcu było poronienie samoistne. Na szczeście dwie @ normalne i wszystko w porządku po kontroli. Na dodatek moja ginekolog na urlopie 2 tyg. Zwariujemy do tego czasu! Miała któraś z was taką sytuację?? To by była moja 3 ciąża i nie wiem co myśleć o tym! Poradźcie coś bo ta niepewność mnie wykończy!
 
reklama
reklama
reklama
Ja robiłam w sobotę i poniedziałek. Mam jeszcze jeden i też mnie kusi,żeby jutro rano zrobić. A co do moich bólów pewnie jestem przewrażiwiona i panikuję za bardzo ale jednak w głowie i duszy mam ostatnie przeżycia i boję się,że znowu może coś się nie udać :( Na szczęście mąż to psychiatra (chociaż czasami mam wrażenie,że panikuje bardziej ode mnie,tyle tylko,że nie pokazuje tego tak po sobie) także mam w nim wsparcie,co jest najważniejsze.
 
Do góry