reklama

Czy to ciąża?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Veronika_k, 13 Październik 2016.

Veronika_k
Najlepsza odpowiedź Veronika_k, 13 Październik 2016
Ja robiłam w sobotę i poniedziałek. Mam jeszcze jeden i też mnie kusi,żeby jutro rano zrobić. A co do moich bólów pewnie jestem przewrażiwiona i... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Veronika_k

Veronika_k Zaciekawiona BB

Hej kobitki.Jestem tu nowa. Mam mały problem. Okres spóźnia mi się tydzień. Robiłam dwa testy i wyszły negatywne. Z partnerem planujemy dzidzię i powiem wam szczerze,że wyniki testu mnie podłamały troszkę. Dodam,że w lipcu było poronienie samoistne. Na szczeście dwie @ normalne i wszystko w porządku po kontroli. Na dodatek moja ginekolog na urlopie 2 tyg. Zwariujemy do tego czasu! Miała któraś z was taką sytuację?? To by była moja 3 ciąża i nie wiem co myśleć o tym! Poradźcie coś bo ta niepewność mnie wykończy!

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14440018 by Veronika_k, 13 Październik 2016
  3. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Spokojnie, poczekaj jeszcze tydzień lub dwa i zrób znowu test :) ewentualnie możesz zrobić test z krwi, tam powinno być już coś widać.

4. reklama
  5. Veronika_k

Też myślałam o teście krwi ale mieszkam za granicą i nie wiem jak to tu funkcjonuje.Poczekam tydzień i znowu zrobię. Tylko pytanie czy wytrzymam ten tydzień :)

6. venus27

venus27 Fanka BB :)

Hej. Ja mam bardzo podobną sytuację. Czekanie dobija.

7. Veronika_k

Nie napisałam jeszcze,że mam ból w podbrzuszu,dziś był to ból skurczowy przy wstawaniu i czasami ból lewego jajnika. Veus27 masz też takie objawy???

8. venus27

Ja dzisiaj zaczęłam odczuwać pobolewanie i klucie. Chwilami myślę że sobie wymysłem :/

9. venus27

10. venus27

Ja robiłem jeden test wczoraj, musi mnie żeby jutro zrobić...

11. reklama
  12. venus27

Sorry za błędy, ale piszę z telefonu i mi wskakują wyrazy :/

13. Veronika_k

Głosów: 1
    Ja robiłam w sobotę i poniedziałek. Mam jeszcze jeden i też mnie kusi,żeby jutro rano zrobić. A co do moich bólów pewnie jestem przewrażiwiona i panikuję za bardzo ale jednak w głowie i duszy mam ostatnie przeżycia i boję się,że znowu może coś się nie udać :( Na szczęście mąż to psychiatra (chociaż czasami mam wrażenie,że panikuje bardziej ode mnie,tyle tylko,że nie pokazuje tego tak po sobie) także mam w nim wsparcie,co jest najważniejsze.

Veronika_k, 13 Październik 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum