reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Veronika_k

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2016
Postów
5 024
Hej kobitki.Jestem tu nowa. Mam mały problem. Okres spóźnia mi się tydzień. Robiłam dwa testy i wyszły negatywne. Z partnerem planujemy dzidzię i powiem wam szczerze,że wyniki testu mnie podłamały troszkę. Dodam,że w lipcu było poronienie samoistne. Na szczeście dwie @ normalne i wszystko w porządku po kontroli. Na dodatek moja ginekolog na urlopie 2 tyg. Zwariujemy do tego czasu! Miała któraś z was taką sytuację?? To by była moja 3 ciąża i nie wiem co myśleć o tym! Poradźcie coś bo ta niepewność mnie wykończy!
 
reklama
reklama
Czesc jestem tu nowa i mam pytanie.
Dnia 9.10 kochalam sie z cglopakiem i niestety skonczyl we mnie mial uwazac ale poniosla fo chwila. Wczorar robilam test i wyszedl negatywny. Powiem szczerze ze sie ucieszylam mam juz 3 dzieci i narazie niechce . Czy test jeat wiarygodny czy za tydzien powtorzyc. Niby bylam 3 razy w ciazy. Ale czlowiek w tym stresie zapomina jak to bylo. Poradzcie cos drogie mamy. Okres powinnam dostac 22-24. 10. Mam nieregularny wiec ciezko stwoerdzic. Boli mnie podbrzusze i piersi jak na okres ale se wkrecam ze to ciaza. Czekam na odpowiedz
 
Czesc jestem tu nowa i mam pytanie.
Dnia 9.10 kochalam sie z cglopakiem i niestety skonczyl we mnie mial uwazac ale poniosla fo chwila. Wczorar robilam test i wyszedl negatywny. Powiem szczerze ze sie ucieszylam mam juz 3 dzieci i narazie niechce . Czy test jeat wiarygodny czy za tydzien powtorzyc. Niby bylam 3 razy w ciazy. Ale czlowiek w tym stresie zapomina jak to bylo. Poradzcie cos drogie mamy. Okres powinnam dostac 22-24. 10. Mam nieregularny wiec ciezko stwoerdzic. Boli mnie podbrzusze i piersi jak na okres ale se wkrecam ze to ciaza. Czekam na odpowiedz
1289504637_by_juli_600.jpg


Inaczej ciężko stwierdzić ..
 

Załączniki

  • 1289504637_by_juli_600.jpg
    1289504637_by_juli_600.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 400
Czy wszystkie Panie sa takie chamskie????? I niemile????? Zapytalam tylko czy test jest wiarygodny czy dla pewnosci lepiej powtorzyc??? A nie o to czy mam nasikac na monitor pani nessi jest niemila!!!!
 
Cześć dziewczyny co tam u Was dobrego słychać? Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza i zobaczymy co powie i co zobaczy. Mnie już dzisiaj z nerwów boli serce trochę no i i nie wiem czy to normalne ale trochę pęcherz albo jajniki a z bhcg wychodzi że to 5 tydzień. Tylko czy jajeczka jest dobrym miejscu to się okaże.
 
Cześć dziewczyny co tam u Was dobrego słychać? Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza i zobaczymy co powie i co zobaczy. Mnie już dzisiaj z nerwów boli serce trochę no i i nie wiem czy to normalne ale trochę pęcherz albo jajniki a z bhcg wychodzi że to 5 tydzień. Tylko czy jajeczka jest dobrym miejscu to się okaże.
Czekam na dobre wieści! Ja dostałam okres w sobotę. Dziwne uczucie, bo byłam przekonana, że jestem w ciąży. Już się nawet oswoilam z tą myślą. A teraz czuję trochę taki smutek, bo świadomie chyba nie będę mieć odwagi się zdecydować na jeszcze jedno dziecko. W każdym razie trzymam kciuki :)


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry