reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
2 Listopad 2016
Postów
3
Miasto
Łódź
Witam.
Mam 17 lat.
Moja sytułacja ma się tak. :
Nie zażyłam jednej tabletki w 5 dniu w 1 tygodniu. W tym dniu był stosunek pełny. O tym że zapomniałam tabletki to się domyśliłam dopiero pod wieczór ; tabletki o 8 powinnam zażywać stosunek był o 5. Drugim powodem do zmartwień jest to , że mam cykl rozregulowany. Po przerwie 7-dniowej nie zażyłam tabletek przez 13 dni. Nie miałam za co ich kupić. W tych dniach nie odbywał się stosunek pełny. Dopiero w 20 dniu cyklu w 5 dniu zażywania po tej przerwie. Moje krwawienie powinno się odbyć jutro tak jak bym już kończyła to opakowanie. Moje pytania to. :
1. Czy mogłam zajść?
2. Czy jak nie będzie krwawienia to może być to ciąża?
3. Co powinnam zrobić jak się nie pojawi?
4. Czy jak się nie pojawi mam zażywać dalej tabletki czy zrobić test?
5. Czy po 10 dniach wynik będzie wiarygodny?
Dziękuje , pozdrawiam.
 
reklama
Nie pyskuj dziewczyno bo nie znasz życia a najwięcej masz do powiedzenia widzę
Jak nie masz na tableki to sie nie bzykaj a jak sie bzykasz to sobie 5 budzikow nastawiaj
Albo Twój facet niech tez myśli. .
Pozatym sa tabletki z którymi mozesz spóźnić sie 12 h.
Sprawdź jakie masz
I pisze co sie robi jak sie zapomni
Bzyka sie z zabezpieczeniem i bierze następna
Drugie ze jak nie jesteś pewna to kup test albo idz na bete a nie na forum sie pytasz jakby to wrozki były.
 
reklama
Nie pyskuj dziewczyno bo nie znasz życia a najwięcej masz do powiedzenia widzę
Jak nie masz na tableki to sie nie bzykaj a jak sie bzykasz to sobie 5 budzikow nastawiaj
Albo Twój facet niech tez myśli. .
Pozatym sa tabletki z którymi mozesz spóźnić sie 12 h.
Sprawdź jakie masz
I pisze co sie robi jak sie zapomni
Bzyka sie z zabezpieczeniem i bierze następna
Drugie ze jak nie jesteś pewna to kup test albo idz na bete a nie na forum sie pytasz jakby to wrozki były.
Nic dodać nic ująć;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry