reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
4 Kwiecień 2013
Postów
2
Witam, jestem nowa na forum. Ps. Nick nie ma nic wspólnego z wiekiem Mam pytanie do wszystkich obecnych i przyszlych mam. Dziewczyny ostatnia miesiaczke mialam 16 lutego i trwala 7dni. Wczesniej miesiaczkowalam bardzo nieregularnie. Pojawialy sie rowniez plamienia pare dni przed owulacja po stosunku. Wedlug moich obliczen owulacje powinnam miec 3marca. Staramy sie z mezem o dzidzie wiec postanowilam zmiezyc temp. Od 19dc temp wynosila ok 37st. Czasem do 37,3. 27dc zrobilam test ciazowy i wyszla prawie niewidoczna druga kreska. Nastepnego dnia powtorzylam test z porannego moczu i historia sie powtorzyla. 30dc wykonalam beta hcg gdzie wyszlo mi 2,39 Dodam ze w dniu @temp. spadla do 36,4 a dzis czyli 3 dnia@mam znowu 36,9 i okresu prawie nie ma. Jednak nie mam objawow @nic mnie nie boli jak zazwyczaj,czuje tylko lekkie mrowienie w podbrzuszu i nie bola mnie piersi. Czuje sie inaczej niz zwykle w tych dniach. Dziewczyny czy ktoras z Was tak miała? Moze znacie przypadki podobne do mojego. Co o tym myslicie? Pomozcie
 
reklama
ja wyszla Ci blada kreska to chyba ciaza ;) u mnie prawie nie bylo widac no to byl jakos 4 tc dopiero ale ginekolog mi powiedzial ze jak jest nawet blada to juz ciaza ;) powtorz bete jutro i wszystko bedziesz wiedziala
 
Do góry