reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy to ciąża?

Rozwiązania
0
Witam. Szukałam na wielu portalach, ale nie znalazłam tego co potrzebuje. Poroniłam 28lutego, byłam na początku 11tc. Wszystko samo sie oczyściło więc nie potrzebowałam zabiegu łyżeczkowania. Gin powiedział że w marcu powinnam dostac okres, gdyż beta byla dosyć niska. Zaczęłam dzisiaj 5tyd po poronieniu a okresu brak. Z partnerem wspołżyjemy normalnie, bez zabezpieczenia za od tygodnia mam stan podgorączkowy, bóle w krzyżu i lewym jajniku (zawsze bylo na prawy). Czy któraś z was tak miała i czy to może byc ciąża? Czy objawy okresu, które zawsze byly inne? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

reklama

kas90

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
5
Witaj. Czy i kiedy miałaś objawy owulacji?
Niepokojący jest ten ból w krzyżu, bardzo silny jest?
Ja po poronieniach (bez łyżeczkowania) dostawałam okres po 4-5 pełnych tyg.
Najlepiej zrób test, zobaczysz czy coś wyjdzie.

olcia1718

Rozwiązania
41
Co wy z tą temperatura macie...??

Powinnaś iść do ginekologa albo na bete czy test zrobic a nie na forum szukać odpowiedzi

Wnuczka

Rozwiązania
1
Kolejne pytanie z serii czy mogę być w ciąży?... tylko nie wiem w jaki sposób możemy to stwierdzić na forum... nie zrobimy testu nie wykonamy badania... ewentualnie możemy pomóc przy interpretacji wyników bety itp. Nic więcej w tym temacie...

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
E tam drogerie, laboratoria są czynne całą dobę!
Jak można pytać w internecie, czy się jest w ciąży, czyżby szukanie darmowych wróżek?
Zrób badania i się dowiesz!

Rozwiązania
0
Witaj. Czy i kiedy miałaś objawy owulacji?
Niepokojący jest ten ból w krzyżu, bardzo silny jest?
Ja po poronieniach (bez łyżeczkowania) dostawałam okres po 4-5 pełnych tyg.
Najlepiej zrób test, zobaczysz czy coś wyjdzie.
Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź.

Rozwiązania
0
E tam drogerie, laboratoria są czynne całą dobę!
Jak można pytać w internecie, czy się jest w ciąży, czyżby szukanie darmowych wróżek?
Zrób badania i się dowiesz!
Wiatm, nie szukam darmowej wróżki. Zadałam pytanie, bo może któraś z Pań miała podobne objawy i wskazywały na ciąże

reklama

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Sylwia moze to wskazywac na ciaze moze na infekcje jedna Ci napisze ze u niej ciaza jedna ze u niej to byly objawy infekcji komu uwierzysz? Serio nie lepiej wykonac badanie i miec 100% pewnosci...niz zadawac pytanie na ktore nikt nie zna odpowiedz.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Do góry