reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Witam. Szukałam na wielu portalach, ale nie znalazłam tego co potrzebuje. Poroniłam 28lutego, byłam na początku 11tc. Wszystko samo sie oczyściło więc nie potrzebowałam zabiegu łyżeczkowania. Gin powiedział że w marcu powinnam dostac okres, gdyż beta byla dosyć niska. Zaczęłam dzisiaj 5tyd po poronieniu a okresu brak. Z partnerem wspołżyjemy normalnie, bez zabezpieczenia za od tygodnia mam stan podgorączkowy, bóle w krzyżu i lewym jajniku (zawsze bylo na prawy). Czy któraś z was tak miała i czy to może byc ciąża? Czy objawy okresu, które zawsze byly inne? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pomijając fakt, że te same objawy mogą wskazywać na mnóstwo rzeczy gdyby jednak okazało się że to nie ciąża radzilabym się jakiś czas zabezpieczać . Mi dla pewności że z kolejną ciążą wszystko będzie ok zarówno lekarz w szpitalu jak i mój ginekolog kazali przez pół roku po poronieniu pilnować się by w ciążę nie zajść. Poronilam w 10 tyg, lyzeczkowano mnie
 
reklama
D
Pomijając fakt, że te same objawy mogą wskazywać na mnóstwo rzeczy gdyby jednak okazało się że to nie ciąża radzilabym się jakiś czas zabezpieczać . Mi dla pewności że z kolejną ciążą wszystko będzie ok zarówno lekarz w szpitalu jak i mój ginekolog kazali przez pół roku po poronieniu pilnować się by w ciążę nie zajść. Poronilam w 10 tyg, lyzeczkowano mnie

Test wychodzi negatywny, na wizycie u gin wiecej sie dowiem. Rozumiem, ale moj gin stwierdzil ze od razu moge starac sie o dziecko bo wtedy mniejsza szansa na drugie poronienie, ale bardzo dziekuje za rade
 
Iwona raczej od oczyszania macicy Ty mialas lyzeczkowanie a to zawsze zabieg.Teraz wiele lekarzy ma teorie ze jesli macica jest w zlym stanie i nie gotowa to zarodek sie nie zagniezdzi w ogole a jezeli sie zagniezdzi to znaczy ze organizm jest na to gotowy.
 
Do góry