reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
1 Kwiecień 2017
Postów
8
Witam. Szukałam na wielu portalach, ale nie znalazłam tego co potrzebuje. Poroniłam 28lutego, byłam na początku 11tc. Wszystko samo sie oczyściło więc nie potrzebowałam zabiegu łyżeczkowania. Gin powiedział że w marcu powinnam dostac okres, gdyż beta byla dosyć niska. Zaczęłam dzisiaj 5tyd po poronieniu a okresu brak. Z partnerem wspołżyjemy normalnie, bez zabezpieczenia za od tygodnia mam stan podgorączkowy, bóle w krzyżu i lewym jajniku (zawsze bylo na prawy). Czy któraś z was tak miała i czy to może byc ciąża? Czy objawy okresu, które zawsze byly inne? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
 
reklama
Witaj. Czy i kiedy miałaś objawy owulacji?
Niepokojący jest ten ból w krzyżu, bardzo silny jest?
Ja po poronieniach (bez łyżeczkowania) dostawałam okres po 4-5 pełnych tyg.
Najlepiej zrób test, zobaczysz czy coś wyjdzie.
 
Kolejne pytanie z serii czy mogę być w ciąży?... tylko nie wiem w jaki sposób możemy to stwierdzić na forum... nie zrobimy testu nie wykonamy badania... ewentualnie możemy pomóc przy interpretacji wyników bety itp. Nic więcej w tym temacie...
 
E tam drogerie, laboratoria są czynne całą dobę!
Jak można pytać w internecie, czy się jest w ciąży, czyżby szukanie darmowych wróżek?
Zrób badania i się dowiesz!
 
E tam drogerie, laboratoria są czynne całą dobę!
Jak można pytać w internecie, czy się jest w ciąży, czyżby szukanie darmowych wróżek?
Zrób badania i się dowiesz!

Wiatm, nie szukam darmowej wróżki. Zadałam pytanie, bo może któraś z Pań miała podobne objawy i wskazywały na ciąże
 
reklama
Sylwia moze to wskazywac na ciaze moze na infekcje jedna Ci napisze ze u niej ciaza jedna ze u niej to byly objawy infekcji komu uwierzysz? Serio nie lepiej wykonac badanie i miec 100% pewnosci...niz zadawac pytanie na ktore nikt nie zna odpowiedz.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry