reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Okres spóźnia mi się około 2 tyg, czuje lekkie mdłości, odbija mi się, mam wzdęcia, torbiela na prawym jajniku 20mm.
Ogólnie źle się czuję,
Z mężem zabezpieczamy się ale bywało tak że zapomnieliśmy się...
Lekarz ogólny stwierdził, że mam anemie, bo tak źle wyglądam itp.
Dodam jeszcze że mam niedoczynność tarczycy...
Mam 7 miesięczną córeczkę ale czy możliwe, że jestem znów w ciąży?
Mimo tego torbiela itp?
 
reklama
Czekaj, powróżę Ci z fusów....
Iiiiii..... Już.

Fusy nie dały jednoznacznej odpowiedzi, trzeba zrobić test lub udać się na betę ;)

Mamy XXI wiek.... Tego typu produkty/badania są ogólnodostępne. Czy naprawdę trzeba pytać o takie rzeczy na forum? To jest zatrważające i wcale nie pisze tego przez złośliwość.... Skoro masz już dziecko to chyba powinnaś wiedzieć co i jak?
 
Ostatnia edycja:
Okres spóźnia mi się około 2 tyg, czuje lekkie mdłości, odbija mi się, mam wzdęcia, torbiela na prawym jajniku 20mm.
Ogólnie źle się czuję,
Z mężem zabezpieczamy się ale bywało tak że zapomnieliśmy się...
Lekarz ogólny stwierdził, że mam anemie, bo tak źle wyglądam itp.
Dodam jeszcze że mam niedoczynność tarczycy...
Mam 7 miesięczną córeczkę ale czy możliwe, że jestem znów w ciąży?
Mimo tego torbiela itp?
Zrób test ciążowy, badanie z krwii beta HCG i odwiedź ginekologa który zrobi USG.
 
Znam wiele przypadków bardzo szybkiego zachodnia w kolejne ciążę po porodzie... Moja siostra cioteczna ma dwie córki różnica niecałe 8 miesięcy! Druga córka urodziła się w 6 miesiącu ciąży na szczęście rozwija się w miarę dobrze... zaszła dokładnie 6 tyg po porodzie w kolejna ciążę wiec wszystko jest możliwe zwłaszcza ze współżycie bez zabezpieczenia... zawsze jest możliwość ciąży...
 
Do góry