reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
2
Witam. Od kilku dni źle się czuję; jestem słaba i mogłabym ciągle spać, a od 3 dni wymiotuję o różnej porze dnia. Biorę tabletki antykoncepcyjne i zostały mi jeszcze 3 różowe(a po nich 4 puste), tymczasem dzisiaj dostałam coś jakby okres. Trochę się zdziwiłam, bo nigdy nie miałam wcześniej krwawień. Myślałam już, że to może plamienie implantacyjne, ale czytałam, że jest ono bladoróżowe, a moje jest koloru zwykłej krwi, tylko jest tego mało. Tak jak dostałam tego "okresu" czuję się jeszcze gorzej, a na jedzenie nie mogę patrzeć, z resztą nie mam co jeść, bo i tak wszystko zaraz wymiotuję. Czy tabletki mogły nie zadziałać i mogą to być objawy ciąży? Proszę o Wasze opinie :)
 
reklama
Rozwiązanie
Powiem tak - @Oktavia71 chyba się zbędnie czegoś doszukujesz w moim poście..."Głupkowaty" bo napisałam, że @Lilulilu123 może być w ciąży i potrzebuje zrobić test lub badanie z krwi lub bhcg? "Wyśmiewanie" bo piszę "Głowa do góry, prawdopodobieństwo jest bardzo male"???!!! No to faktycznie wzbiłam się na wyżyny złośliwości i prześmiewania innych!!! I w moim poście nie było ani słowa krytyki, bo nie zachowywała się nieodpowiedzialnie i brała tabletki. A początek wynika z tego, że chciałam Ci pokazać, że tak samo jak Ty @Lilililu123 nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, my nie znamy na Twoje. Nie możesz polegać na tym, że ktoś Ci napisze, że nie jesteś w ciąży bo możesz w niej być i potrzebujesz testu, a nie internetowych...
reklama
Rozumiem, że mój post jest głupi, bo nikt nie może wiedzieć tak o, czy jestem w ciąży. Trochę bez namysłu to napisałam, ale po prostu chcę poznać Wasze opinie. Jestem zapisana już do ginekologa, ale jeszcze trochę minie i chcę się czegoś dowiedzieć. A najbardziej interesuje mnie, czy to mogą być objawy ciąży, czy któraś z Was tak miała, że miała "okres przed okresem" i czy tabletki po prostu źle działały i trzeba było je zmienić, czy to może właśnie była ciąża. Chociaż teoretycznie skoro dostałam ten dziwny "okres", to w ciąży nie jestem. Tak, czy inaczej, test zrobię za kilka dni, a przyczyny mojego złego samopoczucia i wymiotów poszukam dalej.
 
Rozumiem, że mój post jest głupi, bo nikt nie może wiedzieć tak o, czy jestem w ciąży. Trochę bez namysłu to napisałam, ale po prostu chcę poznać Wasze opinie. Jestem zapisana już do ginekologa, ale jeszcze trochę minie i chcę się czegoś dowiedzieć. A najbardziej interesuje mnie, czy to mogą być objawy ciąży, czy któraś z Was tak miała, że miała "okres przed okresem" i czy tabletki po prostu źle działały i trzeba było je zmienić, czy to może właśnie była ciąża. Chociaż teoretycznie skoro dostałam ten dziwny "okres", to w ciąży nie jestem. Tak, czy inaczej, test zrobię za kilka dni, a przyczyny mojego złego samopoczucia i wymiotów poszukam dalej.
Post nie jest głupi. Tylko każda z nas jest inna, każdej z nas organizm daje inne sygnały. W ciąży "miesiączka" może się pojawić nawet do 4 msc.
 
Powiem tak - @Oktavia71 chyba się zbędnie czegoś doszukujesz w moim poście..."Głupkowaty" bo napisałam, że @Lilulilu123 może być w ciąży i potrzebuje zrobić test lub badanie z krwi lub bhcg? "Wyśmiewanie" bo piszę "Głowa do góry, prawdopodobieństwo jest bardzo male"???!!! No to faktycznie wzbiłam się na wyżyny złośliwości i prześmiewania innych!!! I w moim poście nie było ani słowa krytyki, bo nie zachowywała się nieodpowiedzialnie i brała tabletki. A początek wynika z tego, że chciałam Ci pokazać, że tak samo jak Ty @Lilililu123 nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, my nie znamy na Twoje. Nie możesz polegać na tym, że ktoś Ci napisze, że nie jesteś w ciąży bo możesz w niej być i potrzebujesz testu, a nie internetowych porad. Bo jeśli jesteś w ciąży to tak jak napisała @Nulini pędem do lekarza i tabletki odstawiać, żeby maluchowi więcej nie szkodzić!!!
Nie chodzi mi o ciebie że coś ty napisałam głupiego zamiast rady bo po to jest forum :) Tylko do innych kierowałam do do tych co mają beke i śmieją się z innych :)
 
Rozwiązanie
Do góry