reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza???

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie mamuski i przyszle mamuski.
Mam maly dylemat, otuz tydzien temu bylam na zakladaniu spirali ktpra sie nie powiodla poniewaz balo mnie tak bardzo ze lekarka postanowila przerwac (powiedziala ze mam za male wejscie a spirala jest za duza), na dzisiaj wypada mi okres i faktycznie od rana czuje bole brzucha ale zamiast krwi sa brazowe plamienia, takie same zauwazylam w czoraj wieczorem. Takie plamienia mialam przy swojej pierwszej ciazy, ale zastanawiam.sie czy to ciaza czy to sa skutki wyjetej spiralii?? Nie pasuje mi abym byla w ciazy bo ostatnie 2 okresy mialam jak w zegarku... poradzicie ?? [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj cykl zazwyczaj trwa 28dni a okres 5 dni, zawsze tak samo 1 dzien bardzo boli i jest dosc mocne krwawienie nastepnego dnia juz nie boli i dalej mocne krwawienie tak do 3 dnia pozniej juz lzej az do 5 dnia. Dzisiaj bylo calkiem inaczej. A wspolzylam ostatnio jakies 2tyg temu

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi sie że to od spirali
Bardzo prawdopodobne, że to od próby 'montażu" spirali. Ale z drugiej strony - powinien Ci aktualnie przyjść okres, masz 28 dniowe cykle, a współżyłaś 2 tygodnie temu... Więc o ile wszystko masz 'jak w zegarku' to idealnie w dni płodne. Najlepiej jednak zrób test żeby wykluczyć ciąże i spać spokojnie.
 
Bardzo prawdopodobne, że to od próby 'montażu" spirali. Ale z drugiej strony - powinien Ci aktualnie przyjść okres, masz 28 dniowe cykle, a współżyłaś 2 tygodnie temu... Więc o ile wszystko masz 'jak w zegarku' to idealnie w dni płodne. Najlepiej jednak zrób test żeby wykluczyć ciąże i spać spokojnie.
Ona wydziela jakieś hormony?
Bo jak tam to tym bardziej po wyjęciu tak może być
 
Tak, ta spirala byla hormonalna, ale baba nie wlazyla jej dobrze wiec chyba nie mozliwe zeby odrazu hormony zadzialaly??

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jej nawet 2 minut nie mialam. Lekarka jej nie wlozyla bo zq bardzo mnie bolalo i musiala przerwac zabieg.
Powinnam miec zrobiony test u lekarza przed zabiegiem, lekarka spytala sie mnie czy czesto chodze siku, czy jestem senna i czy mam mdlosci, wszystko negatywne wiec stwierdzila ze bie jestem w ciazy. Ja tez bylam na 99,9% pewne ze nie jestem bo mialam ostatnie 2 okresy jak w zegarku. Dzisiaj powinnam dostac okres, brzuch mnie boli, rano mialam brazowe plamienie i poki co nic wiecej. (Mieszkam w anglii)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry