reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza???

Ja jej nawet 2 minut nie mialam. Lekarka jej nie wlozyla bo zq bardzo mnie bolalo i musiala przerwac zabieg.
Powinnam miec zrobiony test u lekarza przed zabiegiem, lekarka spytala sie mnie czy czesto chodze siku, czy jestem senna i czy mam mdlosci, wszystko negatywne wiec stwierdzila ze bie jestem w ciazy. Ja tez bylam na 99,9% pewne ze nie jestem bo mialam ostatnie 2 okresy jak w zegarku. Dzisiaj powinnam dostac okres, brzuch mnie boli, rano mialam brazowe plamienie i poki co nic wiecej. (Mieszkam w anglii)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Aha myślałam że miałaś ja.Może przez włożenie.
A przepraszam czy ta lekarka jest mądra czy tam wszyscy są tak 100 lat za murzynami w tej Anglii jeśli chodzi o ciaze?
Ja połowę ciąży się czułam jak nie w ciąży to co tez na oko by mi założyła? No wysmialabym ja konkretnie.
 
reklama
To byla ciapatka... wiec wcale mnie to nie dziwi, angielka kazalaby mi zrobic test... poczekam jeszcze kilka dni jesli nic sie nie zmieni zrobie test. Ale bylabym w ciezkim szoku jakby sie okazalo ze jestem, z nazeczonym bardzo sie staramy zeby nie wpasc, nasz synek ma dopiero rok i 4 miesiace, nie chcemy narazie nastepnego

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może nie na temat napisze. Z mężem też wychodzilismy z założenia, ze pozn8ej drugie. Teraz jestem w 33 tc, syn ma 3 latka jedyne co mogę powiedzieć, jednak to za duży odstęp czasu. Żałuję, że nie udało się wcześniej.
;)
 
Maly update. Wlasnie okres dostalam, krew jest bardzo ciemna wiec mysle ze nest to wina spirali a raczej moze zle wyczyszczonego lona.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To byla ciapatka... wiec wcale mnie to nie dziwi, angielka kazalaby mi zrobic test... poczekam jeszcze kilka dni jesli nic sie nie zmieni zrobie test. Ale bylabym w ciezkim szoku jakby sie okazalo ze jestem, z nazeczonym bardzo sie staramy zeby nie wpasc, nasz synek ma dopiero rok i 4 miesiace, nie chcemy narazie nastepnego

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Stosunek przerywany? a przed ciąża jak ?
 
Istnieja gumki [emoji6] stosunek przerywany moze doprowadzic do ciazy, dobrze o tym wiem.
Nie rozumiem Twojego 2 pytania co jak przed ciaza?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Istnieja gumki [emoji6] stosunek przerywany moze doprowadzic do ciazy, dobrze o tym wiem.
Nie rozumiem Twojego 2 pytania co jak przed ciaza?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Gumka też nie masz 100% .No chciałam. zapytać czy teraz przerywany i czy przed ciąża też:)
Nie znam ciąży z przerywanego sama tak nie zaszłam ale zdarzają się czasem wypadki wiadomo i wiem o tym
Miałam. też iść po spirale ta droższa ale jakoś się boję że nie zadziala hehe a tabletek nie chce a gumki nie to samo xD
 
Ostatnia edycja:
Może nie na temat napisze. Z mężem też wychodzilismy z założenia, ze pozn8ej drugie. Teraz jestem w 33 tc, syn ma 3 latka jedyne co mogę powiedzieć, jednak to za duży odstęp czasu. Żałuję, że nie udało się wcześniej.
;)
Kurcze to mój synek ma 13 miesięcy a nie wyobrazam sobie drugiego maluszka tak szybko mega odpowiedzialność finanse wiadomo i jakoś jeszcze się synkiem nie nacieszylam tak za 5 lat planuje.


Wiadomo mała przerwa niesie za sobą plusy ale i minusy a ja przeprowadzialm się do innego miasta i nie mam tu rodziny przyjeżdżają ale rodzice pracują także nawet zostawić nie ma z kims w razie w :)
Starsze jedno to trochę inaczej i tu też plusy i minusy hehe
 
reklama
Do góry