reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza???

Witajcie mamuski i przyszle mamuski.
Mam maly dylemat, otuz tydzien temu bylam na zakladaniu spirali ktpra sie nie powiodla poniewaz balo mnie tak bardzo ze lekarka postanowila przerwac (powiedziala ze mam za male wejscie a spirala jest za duza), na dzisiaj wypada mi okres i faktycznie od rana czuje bole brzucha ale zamiast krwi sa brazowe plamienia, takie same zauwazylam w czoraj wieczorem. Takie plamienia mialam przy swojej pierwszej ciazy, ale zastanawiam.sie czy to ciaza czy to sa skutki wyjetej spiralii?? Nie pasuje mi abym byla w ciazy bo ostatnie 2 okresy mialam jak w zegarku... poradzicie ?? [emoji6]



Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom


Nie wykluczalabym ciazy ale zazwyczaj jak sie tak porusza to mozna plamic, jak plami sie po cytologii. Zrobilabym test za dzien dwa. ;)
 
reklama
W anglii spirala za darmo, kazda forma antykoncepcji jest darmowa, dlatego sie zdecydowalam. Prawda jest taka ze w zadnej formie nie masz 100% ochrony przed ciaza [emoji6]
Niedawno dostalam normalny juz okres wiec false alarm [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W anglii spirala za darmo, kazda forma antykoncepcji jest darmowa, dlatego sie zdecydowalam. Prawda jest taka ze w zadnej formie nie masz 100% ochrony przed ciaza [emoji6]
Niedawno dostalam normalny juz okres wiec false alarm [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
to super;)
 
Do góry