reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
4
Witam wszystkie mamy . Pisze tutaj bo juz trace glowe 20.06 to byla moja owulacja w ten dzien w nocy kochalam sie z narzeczonym od kilku dni pobolewa mnoe podbrzusze czasem nawet mam taki skurcz, ze ruszyc nie moge sie a czasem kluje przestaje , kluje przestaje. W tym mam bole glowy ciagle chce mi sie spac(choc dzis to nawet w miare sie czuje) i moje pytanie czy moze ktoras miala tak i te objawy to poczatek wczesnej ciazy? Dodam , ze miesiaczke mam dostac w przyszla srode..ale do tej pory tylko glowkuje . Dziekuje z gory za komentarze .
 
reklama
Kochana z perspektywy czasu powiem Ci ,że jak jak zaszłam w ciążę czułam podobne objawy przed planowaną @ i szczerze intuicja podpowiadała mi ,że doszło do zapłodnienia, i nie pomyliłam sie. Mimo wszystko są one bardzo podobne do objawow miesiączki. Więc można się pomylić i nie warto się nastawiać , czy jest tak ,czy tak.

Poczekaj spokojnie do środy. zrób wtedy test lub badanie krwi.
Ja ci napisze ,że możesz być w ciąży , ktoś ci napisze ,że za wcześnie na objawy , a inna powie że sobie wmawiasz. Po co taki stres ?

Uzbroj się w cierpliwość i czekaj do środy :)
 
Kochana z perspektywy czasu powiem Ci ,że jak jak zaszłam w ciążę czułam podobne objawy przed planowaną @ i szczerze intuicja podpowiadała mi ,że doszło do zapłodnienia, i nie pomyliłam sie. Mimo wszystko są one bardzo podobne do objawow miesiączki. Więc można się pomylić i nie warto się nastawiać , czy jest tak ,czy tak.

Poczekaj spokojnie do środy. zrób wtedy test lub badanie krwi.
Ja ci napisze ,że możesz być w ciąży , ktoś ci napisze ,że za wcześnie na objawy , a inna powie że sobie wmawiasz. Po co taki stres ?

Uzbroj się w cierpliwość i czekaj do środy :)
Powoem Ci szczerze , ze nigdy przed miesiaczka nie mialam takich objawow tym bardziej tydzien przed miesiaczka .Zawsze , gdy mialam dostac to kilka godzin pobolewal mnie brzuch lub nawet wcale .I tez intuicja mi podpowiada, ze jednak cos tam sie rozwija czego bym bardzo chciala.No wiec wlasnie , kazdy to wszystko przechodzi inaczej ...najgorsze jest to czekanie [emoji53]
 
Powoem Ci szczerze , ze nigdy przed miesiaczka nie mialam takich objawow tym bardziej tydzien przed miesiaczka .Zawsze , gdy mialam dostac to kilka godzin pobolewal mnie brzuch lub nawet wcale .I tez intuicja mi podpowiada, ze jednak cos tam sie rozwija czego bym bardzo chciala.No wiec wlasnie , kazdy to wszystko przechodzi inaczej ...najgorsze jest to czekanie [emoji53]
Najgorsze , choć najlepiej jest się nie nastawiać i czekać.
Masz prawo do odbierania w taki sposób sygnałów ciała. Tym bardziej , jak się bardzo pragnie dziecka :) sama to przechodziłam .
Ja wyjątkowo pamiętam jak jajniki pracowały w tym czasie , a przed zwykła miesiączką miałam jedno lub dwa ukłucia. Nic więcej. Senność też mi towarzyszyła.
 
Najgorsze , choć najlepiej jest się nie nastawiać i czekać.
Masz prawo do odbierania w taki sposób sygnałów ciała. Tym bardziej , jak się bardzo pragnie dziecka :) sama to przechodziłam .
Ja wyjątkowo pamiętam jak jajniki pracowały w tym czasie , a przed zwykła miesiączką miałam jedno lub dwa ukłucia. Nic więcej. Senność też mi towarzyszyła.
No nic dziekuje za odpowoedzi . Tak wiec cierpliwie z wielka nadzieja czekam . Buziaki , pozdrawiam
 
Skad pewność ze wterdy była owu?
Poza tym na moje za wcześnie ..Jak kochalas sie 9 dni temu gdzie od kilku dni masz objawy?Za wcześnie na objawy dwa czy 4 dni po..
Poczekaj do om i zrob test albo bete:).
Moze to owu się przesnela:)
 
Witam wszystkie mamy . Pisze tutaj bo juz trace glowe 20.06 to byla moja owulacja w ten dzien w nocy kochalam sie z narzeczonym od kilku dni pobolewa mnoe podbrzusze czasem nawet mam taki skurcz, ze ruszyc nie moge sie a czasem kluje przestaje , kluje przestaje. W tym mam bole glowy ciagle chce mi sie spac(choc dzis to nawet w miare sie czuje) i moje pytanie czy moze ktoras miala tak i te objawy to poczatek wczesnej ciazy? Dodam , ze miesiaczke mam dostac w przyszla srode..ale do tej pory tylko glowkuje . Dziekuje z gory za komentarze .
Ja trzy dni po zaplodnieniu wiedzialam ze to to, nigdy wczesniej sie tak nie czulam. Przelewalo mi sie w brzuchu, tak glosno ze potrafilo mnie obudzić w nocy, do tego potworne zmeczenie. Teraz to moja druga ciaza, spodziewalam sie ze będzie podobnie i jesli chodzi o zmeczenie to tak bylo wlasnie, z tym przelewaniem bylo spokojniej ale tez mnie brzuch klul i trochę pobolewal. Poczekaj spokojnie pare dni i sama zobaczysz. W razie czego jesli nie bralas wczesniej to kup kwas foliowy ;)
 
Skad pewność ze wterdy była owu?
Poza tym na moje za wcześnie ..Jak kochalas sie 9 dni temu gdzie od kilku dni masz objawy?Za wcześnie na objawy dwa czy 4 dni po..
Poczekaj do om i zrob test albo bete:).
Moze to owu się przesnela:)
Mam regularny cykl wiec wiec kiedy na 100% mam owulacje . No kazda kobieta jest inna jednak jedna objawy miec bedzie wczesniej jedna pozniej .
 
reklama
Mam regularny cykl wiec wiec kiedy na 100% mam owulacje . No kazda kobieta jest inna jednak jedna objawy miec bedzie wczesniej jedna pozniej .
ale bywają też cykle bezowulacyjne więc regularność nie ma tu nic do rzeczy ;) na objawy moim zdaniem troche za wcześnie. Poczekaj do środy i zrób sobie beta hcg, będziesz miała wszystko czarno na białym
 
Do góry