reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

kamiska494

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2018
Postów
132
Witam potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidziusia kochaliśmy się w dni plodne pierwszy cykl . Moje cykle są 28-32 dni . Dziś jest 29 dzień cyklu. Zrobiłam 3 testy ciążowe . 1 i 2 czułość 0,25 vitam i clear blue wyszły słabe kreski. Zrobiłam trzeci bardziej czuły punkt test 0.10 nie wyszła kreska . Nie wiem co myśleć. Czy któraś miała podobnie ? Myślicie że to fasolka czy też nie ? W załączniku zdjęcia testów
 

Załączniki

  • IMG_20180709_202835.jpg
    IMG_20180709_202835.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 157
reklama
Na środkowym na bank jest kreska, więc po cichu gratuluję. Powtórz za parę dni, to pewnie będzie wyraźniejsza. Czasami nawet czułe testy przed spodziewaną @ nie wychodzą, więc na to nie patrz.
 
Dla mnie ciąża jak nic :)
Jasne kreski bo wczesna i niski poziom beta hcg.Możesz isc na bete do laboratorium ;) A na tym tescie ktorym mowisz ze nie ma kreski to ja bardzo dobrze widze z daleka i na przyblizeniu taka jasna bardzo :)
Moj test 1szy tez taka kreska byla jasna jak na Twoich:).Ja Ci gratuluję .Powtorzysz jutro/pojutrze to będą ladne:)
Ten na ktorym nie widzisz pewnie mniej czuly ale ja widze bardzo bardzo jasna jak byk.
 
Dzięki dziewczyny powtórzę za kilka dni na tym trzecim po czasie też wyszła słaba kreska.. a czemu można edytować mój post hm pewnie coś źle kliknelam to mój pierwszy raz na tym forum sorki
 
Trzymam za Was kciuki, nie baw się w testy (wydają się pozytywne jak najbardziej) i zbadaj krew. Powtórz beta hcg za 48h i jeśli przyrost będzie powyżej 66% możesz być pewniejsza ciąży :)
 
reklama
@kamiska494 gratulacje. To prawdopodobnie bardzo wczesna ciąża. Powtórz bhcg za 24 h musi wzrosnąć o min. 66%. Zrób w tym samym labie i mniej więcej o tej samej porze. :)
 
Do góry