reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to cień cienia czy tylko kreska testowa

reklama
Nie nastawiam się na nic , postaram się zrobić jeszcze betę ale wątpię, że się udało w tym cyklu
Ja Cię doskonale rozumiem. Ale beta również rozwieje każda wątpliwość. A może jednak się udało ;) Ja w cyklu gdzie zaszłam kompletnie się ciąży nie spodziewałam, bo raz z moim były przytulanki w miesiącu.
 
Ja Cię doskonale rozumiem. Ale beta również rozwieje każda wątpliwość. A może jednak się udało ;) Ja w cyklu gdzie zaszłam kompletnie się ciąży nie spodziewałam, bo raz z moim były przytulanki w miesiącu.
Pójdę na będę w wolnej chwili, ale też właśnie nie chcę się nastawiać na nic bo od 2 lat się staramy i nic
 
Tutaj mam test z rana, ale raczej to kreaka testowa
 

Załączniki

  • IMG_20221019_172217.jpg
    IMG_20221019_172217.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 378
Ja tam nadal widze cien, ale oczywiscie ekran telefonu moze przeklamywac. Zrob bede bo bedziesz sie stresowac na darmo. Rano robisz - wieczorem wynik :-)
 
reklama
Do góry