reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to cień drugiej kreski?

Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
4
Cześć dziewczyny . Mam do Was pytanie . Czy moze na moim tescie pojawił się cień drugiej kreski ?
 

Załączniki

  • 20190515_105227.jpg
    20190515_105227.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 640
reklama
reklama
Dziewczyny wrzucam fotke z dzisiejszego testu który wykonałam okolo 10.30 oczywiscie nie z pierwszego siusiania .. jesli faktycznie jest cień na drugiej kreseczki to pojawil sie dopiero po jakis 15-20 minutach , do tego jeszcze doszły bóle miesiaczkowe promieniujace aż na plecy .. jednak brak obolalych piersi jak przed każdą miesiączka do tej pory ..
 

Załączniki

  • 20190516_205712.jpg
    20190516_205712.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 211
Ostatnia edycja:
I
Dziewczyny wrzucam fotke z dzisiejszego testu który wykonałam okolo 10.30 oczywiscie nie z pierwszego siusiania .. jesli faktycznie jest cień na drugiej kreseczki to pojawil sie dopiero po jakis 15-20 minutach , do tego jeszcze doszły bóle miesiaczkowe promieniujace aż na plecy .. jednak brak obolalych piersi jak przed każdą miesiączka do tej pory ..
Mozesz rozebrac ten test? Bo tam jest ta szybka ktora czasami zaklamuje wynik
 
15 min to za długo ,ale jeśli to nie był pierwszy mocz ,to stężenie może być bardzo niskie i test nie wykryje , zrób sobie bete i będziesz pewna
 
reklama
Witam wstawię i ja mój teścik, chyba przeczucie mnie nie myliło. Mam nadzieję, że kreseczka w niedzielę będzie już o wiele bardziej widoczna. Test zrobiony około godziny 13, termin miesiączki na 19 lipca, kreseczka pojawiła się po około minucie/dwóch
 

Załączniki

  • DSC_0670.JPG
    DSC_0670.JPG
    1,7 MB · Wyświetleń: 179
Do góry