reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to cukrzyca ciążowa?

Ale jak niby wykryła cukrzyce ciążowa to dziwne ze żadnego skierowania do diabetologa nie dostałam tylko kazała dietę trzymać powiedziała czego nie mogę jeść i mierzyć xukry
 
reklama
Ale jak niby wykryła cukrzyce ciążowa to dziwne ze żadnego skierowania do diabetologa nie dostałam tylko kazała dietę trzymać powiedziała czego nie mogę jeść i mierzyć xukry
diabetolog też na początku zaleca dietę i kontrolę glukometrem, więc może Twój ginekolog podejmuje się ocenić efektywność diety sam. Natomiast jesli pytasz o słodzenie, to dozwolone sa m.in. ksylitol, erytrytol, stewia, maltitol, ale poczytaj/posluchaj sobie o nich w materiałach dot. cukrzycy i ciąży.
 
Do góry