reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to dobry czas na pierwszą wizytę u gin

Sisi1992

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
135
Hej dziewczyny. 14.12 mam pierwszą wizytę u gin. Ostatnia miesiączka była od 25.10 średni czas cyklu to około 32 dni. Ciężko mi powiedzieć kiedy była owulacja bo akurat cykl był stymulowany cło, ale bez monitoringu. 23.11 wynik bhcg wynosił 53. Wg aplikacji 14.12 będzie 7+1 TC ( liczymy to jako 7 czy defakto 8 TC?). Myślicie że na wizytę jest odpowiedni czas? Czy lekarz będzie w stanie cokolwiek zobaczyć? Jutro pójdę jeszcze na betę, aby sprawdzić jaki jest wynik.
 
reklama
@Sisi1992 spokojnie, zobaczy zobaczy. w7t na bank jest pęcherzyk i zarodek, serduszko też powinno już być. U mnie w 6t jeszcze nie było ale to są indywidualne czynniki kiedy pojawia się serduszko. Betę będziesz mieć na pewno już baaardzo wysoką.
 
Bete jak najbardziej powotrz po 48 h , zależy jak lekarz liczy ,u mnie liczył ze to juz 8 tc ,woec jak najbardziej powinno być dużo widać, u mnie serduszko biło 5+6 tc
 
reklama
Dziewczyny dzisiejszy wynik bhcg wynosi 2940.9 miu/ml to chyba jak na ten tydzień dziś wg aplikacji 7 za mało... Jutro wizyta nastawiam się na najgorsze.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-12-13-21-07-23-61.jpg
    Screenshot_2021-12-13-21-07-23-61.jpg
    113,1 KB · Wyświetleń: 41
Do góry