reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to implantacja???

Paulina91a91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
55
Staram się z mężem o dziecko drugi miesiąc, cykle mam 31 dniowe, ostatni okres dostałam 04.01 kochaliśmy się od 12.01 do 25.01 codziennie. Nigdy nie miałam żadnych plamien między miesiączkami, miesiączki trwają normalnie ok 5-6 dni, 2-3 pierwsze dni były dość obfite i bolesne. Wczoraj tj 25.01 miałam delikatne plamienie jasna krwią, potem jakby ustało troszkę w ciągu dnia, dzisiaj krwawienie jest troszkę większe niż wczoraj ale oczywiście w ogóle nie przypomina krwawienia jak podczas miesiączki, nic mnie kompletnie nie boli. Czy to może być implantacja zarodka? Kiedy mogę wykonać badanie hcg z krwi aby był on wiarygodny?
 
reklama
Najlepiej jeśli zrobisz test lub betę w dniu spodziewanej miesiączki. Betę należy powtórzyć po 48h i sprawdzić czy prawidłowo przerasta. Jeśli wynik będzie pozytywny nie śpiesz się z wizytą u lekarza ( chyba że coś się będzie dzialo) najlepiej pójść 5-6 tydzień od ostatniej miesiączki.
 
Jeżeli to jest zagnieżdżanie a spodziewana miesiączka nastąpiłaby dopiero 03.02 to czy wcześniej nie wzrośnie beta hcg? Dodam jeszcze ze na początku było plamienie koloru jasno czerwonego a teraz pod koniec drugiego dnia zrobiło się brązowe
 
Czy jest szansa ze jesli oznacze dzisiaj beta hcg wynik już cos pokaże? Jadę na weekend w góry i miałam odwiedzić tez baseny termalne
 
Mój okres zawsze jest obfity głównie 3 pierwsze dni i od zawsze odkąd pamietam występują bóle silne. Teraz nie mam boli a krwawienie jest bardzo małe. Czy jesli zrobię dzis beta hcg wykaże cos? Jadę w góry na weekend i mieliśmy odwiedzić termy i nie wiem co robić

Paulina (autorka wątku)
 
Paulina, możesz zrobić ta Betę, ale wynik prawdopodobnie nic nie pokaże. I co wtedy?? Uznasz, że nie jesteś w ciąży??
Wiem, że łatwo jest pisać jak się nie jest w danej sytuacji, ale na Twoim miejscu pojechałabym w te góry, i dobrze się bawiła. Nie stresuj się bo to nie jest wskazane.
Wiadomo, że jeśli ktoś stara się o dziecko to po każdym zbliżeniu zastanawia się czy już nie zaszła w ciążę. Ja na początku, jeszcze o tym nie wiedziałam prowadziłam normalny tryb życia, zdarzyła się imprezka, intensywny trening itd. Od 1, 5 miesiąca jestem mamą Stasia.
Wyniki dla bety, powyżej 5 oznacza ciążę
  • 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml
 
reklama
Do góry