reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jąkanie?

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2005
Postów
138
Witajcie dziewczyny.Od kilku dni moja Sandra się "zacina".Sama nie wiem czy powodem jest to że chciałaby szybko wszystko powiedzieć i dlatego się zacina czy to są może pierwsze obajwy jąkania.Najczęściej jest to przysłowach zaczynających się na "da""do" np.dodododobrze "pa" "po" np. popopowiedz. Może któraś z was przerabiała coś takiego? .Nie wiem czy powinnam z tym poczekac czy lepiej od razu skonsultować to z lekarzem.
 
reklama
Witam!
Zauwarzyłam u mojej 2 letniej córki to samo i tez sie zastanawiam czy to jest jąkanie czy....
Tylko ze moja córka tak sie chyba jąka jak cos chce powiedziec a brakuje jej słów
 
Moja córeczka zaczęła się jąkać jak poszła do przedszkla miała wtedy 2 lata 8m-cy
dopiero teraz przestała
Ja myślę że takie jąkanie to nic poważnego dziecko poprostu chce dużo powiedzieć na raz
 
Mysle ze nie ma powodow do zmartwien. Moja Julcia tez czasem sie "zacina".Zauwazylam ze robi to kiedy chce mi szybko o czym opowiedziec,no i czasem wychodzi takie jakanie.Poza tym mowi bardzo ladnie i duzo,wiec sie tym "zacinaniem"nie martwie.
 
Do góry