reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jednak ciąża?

Dołączył(a)
11 Marzec 2018
Postów
2
Dziewczyny, może wy mi pomożecie. Ostatnią @ miałam 9.01 do tej pory cisza :-[ robiłam już kilka testów jednak żaden nie był pozytywny. W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę jednak do tego czasu zwariuje. Powiedzcie mi, czy którejś się tak zdążyło, że testy były negatywne a mimo to okazało się, że jesteście w ciąży? Nie mam praktycznie żadnych niepokojących objawów, mam uczucie takiego ciągnięcia na wysokości macicy i co jakiś czas kłucie jajników, a od dzisiaj mam bardziej wrażliwe sutki niż zazwyczaj. Bardzo się martwię, że coś złego się dzieje, a miałam taką nadzieję, że to jednak ciąża :'(
 
reklama
Beta zrób będziesz miała odp .
Ale dziwne że tyle czasu nie masz okresu a testy negatywne ..raczej to nie ciąża..a może zaburzenia hormonalne .
 
Dziewczyny, może wy mi pomożecie. Ostatnią @ miałam 9.01 do tej pory cisza :-[ robiłam już kilka testów jednak żaden nie był pozytywny. W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę jednak do tego czasu zwariuje. Powiedzcie mi, czy którejś się tak zdążyło, że testy były negatywne a mimo to okazało się, że jesteście w ciąży? Nie mam praktycznie żadnych niepokojących objawów, mam uczucie takiego ciągnięcia na wysokości macicy i co jakiś czas kłucie jajników, a od dzisiaj mam bardziej wrażliwe sutki niż zazwyczaj. Bardzo się martwię, że coś złego się dzieje, a miałam taką nadzieję, że to jednak ciąża :'(
Potrafiłam nie mieć okresu przez trzy miesiące i nie być w ciąży. ;) Testy raczej nie kłamią, ale jeśli bardzo Ci zależy, to beta rozwieje wątpliwości.

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Do góry