reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest blada kreska??

reklama
Cześć! To mój pierwszy cykl starań. Nie nastawiam się, ponieważ mialam podejrzenie PCOS, mam Hashimoto. Cykle mam regularne 30dni (+/-1 dzień). Owu wyliczyło mi na podstawie testu owu i temperatury owulację w 14 dniu cyklu. Trochę wcześniej niż się spodziewałam. Temperatura 37.1. Dzisiaj mam 24 dzień cyklu. Nie wiem co mnie podkusilo i zrobiłam test. Po 2minutach jest tam jakiś cień cienia ledwo widoczny. Jak myślicie?
img_20210815_080738-jpg.1305906
Powtórz test , mialam
Podobna i okazał się negatyw 😢
 
6 dni przed planowaną miesiączka. Teraz już jestem w 9 tygodniu
To super , gratuluje i dużo zdrówka 😍 ja tez jestem 5,6 dni przed miesiączka i wczoraj robiłam test profilaktycznie bo jestem mocno przeziębiona i biorę leki , test wyszedł negatywnie ale dzisiaj powtórzyłam dwa , jeden tej samej firmy co wczoraj i pojawiły się blade krechy 😊 sama w to nie wierze
 
To super , gratuluje i dużo zdrówka 😍 ja tez jestem 5,6 dni przed miesiączka i wczoraj robiłam test profilaktycznie bo jestem mocno przeziębiona i biorę leki , test wyszedł negatywnie ale dzisiaj powtórzyłam dwa , jeden tej samej firmy co wczoraj i pojawiły się blade krechy 😊 sama w to nie wierze
Super! Trzymam kciuki,żeby było wszystko dobrze!
 
reklama
Cześć! To mój pierwszy cykl starań. Nie nastawiam się, ponieważ mialam podejrzenie PCOS, mam Hashimoto. Cykle mam regularne 30dni (+/-1 dzień). Owu wyliczyło mi na podstawie testu owu i temperatury owulację w 14 dniu cyklu. Trochę wcześniej niż się spodziewałam. Temperatura 37.1. Dzisiaj mam 24 dzień cyklu. Nie wiem co mnie podkusilo i zrobiłam test. Po 2minutach jest tam jakiś cień cienia ledwo widoczny. Jak myślicie?
img_20210815_080738-jpg.1305906
Gratulacje
 
reklama
Do góry