reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest szansa na bliźniaki ???

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
4 .1 TC czyli ciąża bardzo wczesna , lekarz podejrzewa ciążę bliźniacza , za tydzień kolejna wizyta ale mam mega stresa, tymbardziej że ciąża stymulowana inseminacja
Proszę o jakieś wasze informacje
IMG_20211006_144413.jpeg
 
reklama
4 .1 TC czyli ciąża bardzo wczesna , lekarz podejrzewa ciążę bliźniacza , za tydzień kolejna wizyta ale mam mega stresa, tymbardziej że ciąża stymulowana inseminacja
Proszę o jakieś wasze informacje Zobacz załącznik 1323942
U mnie tak było w pierwszej ciąży. Lekarz kazał odrazu się nie nastawiać. Na kolejnej wizycie byl już tylko jeden pęcherzyk 😔
 
Zdjęcia szczerze są trochę dziwne. Ja tam widzę jedne coś co chyba jest pęcherzykiem. Ale jak dla mnie to nawet za wcześnie, żeby nawet jeden zobaczyć. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
 
Ciąża stymulowana miesiączka 8 września, owulacja potwierdzona i inseminacja 18 września
Zdjęcia szczerze są trochę dziwne. Ja tam widzę jedne coś co chyba jest pęcherzykiem. Ale jak dla mnie to nawet za wcześnie, żeby nawet jeden zobaczyć. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
 
Mam zwykle hcg ponieważ pani w laboratorium polelnila błąd zamiast betahcg zrobiła zwykle hcg za co mnie bardzo przepraszała.
Moim zdaniem też za wcześnie na jakieś stwierdzenia ale lekarz tam mi powiedział , jest to moja 1 ciąża
A nie mam żadnych pomiarów zdjęcia
To tym bardziej dziwne. Bo moim zdaniem na tym etapie nie powinno być jeszcze nic widać na USG. Badalaś betę? Masz podane jakieś wymiary tego czegoś ze zdjęcia?
Screenshot_2021-10-04-12-02-06-739_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2021-10-06-13-21-05-691_com.android.chrome.jpeg
 
Przy takim wyniku nie ma szans,żeby zobaczyć coś na USG. Zwłaszcza,że beta HCG jest składową HCG i wynik będzie jeszcze niższy. A pęcherzyk widać przy wyniku około 1000. Więc to co jest na tych zdjeciach to na pewno nie pęcherzyk ciążowy.
 
reklama
Do góry