reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już ciąża ?

Sylwia199630

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2020
Postów
74
Staramy się z chłopakiem o dziecko. Wczoraj był mój planowany dzień miesiączki. Mam czasem lekki dyskomfort w podbrzuszu. Dziś zrobiłam test i wyszło takie coś. Jutro mam zamiar powtórzyć i w południe mam wizytę u ginekolog. Czy mogę się cieszyć ??
01631AE6-1197-4FEB-BD3B-92D9E1792778.jpeg
 
reklama
Staramy się z chłopakiem o dziecko. Wczoraj był mój planowany dzień miesiączki. Mam czasem lekki dyskomfort w podbrzuszu. Dziś zrobiłam test i wyszło takie coś. Jutro mam zamiar powtórzyć i w południe mam wizytę u ginekolog. Czy mogę się cieszyć ?? Zobacz załącznik 1134134
Widać jak byk że pozytywny więc nie masz się nad czym zastanawiać. ;) Jedyne co to na wizytę u ginekologa jeszcze za wcześnie, najlepiej poczekać te 2 tygodnie bo wtedy będzie już coś widać.
 
Zdecydowanie za wcześnie na lekarza. Na USG jeszcze nie będzie nic widać. Najlepszy termin to ok 3 tygodnie licząc od dnia, w którym miała zacząć się @. Także w razie czego nic się nie stresuj, że nic nie widać, bo tak ma prawo być.
A sam test - jak najbardziej pozytywny.
 
Staramy się z chłopakiem o dziecko. Wczoraj był mój planowany dzień miesiączki. Mam czasem lekki dyskomfort w podbrzuszu. Dziś zrobiłam test i wyszło takie coś. Jutro mam zamiar powtórzyć i w południe mam wizytę u ginekolog. Czy mogę się cieszyć ?? Zobacz załącznik 1134134
Pozytywny :)
U mnie w dniu spodziewanej miesiaczki bylam u ginekologa. I byl malutki pęcherzyk. Po dwoch tygodniach juz byc zarodek :)
 
Super bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać potwierdzenia ciąży przez lekarza. Jutro rano zrobię ponownie test i udam się na kontrolna wizytę u ginekologa który stwierdzi co dalej. Trzymajcie kciuki ;)
 
reklama
wiem lecz chciałabym się skonsultować z lekarzem co dalej. Sprawdzić czy wszystko okej. A jak jest ze zwolnieniem lekarskim do pracy? Kiedy można na nie liczyć
 
Do góry