reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to już czy jeszcze nie?

Dołączył(a)
19 Listopad 2020
Postów
2
Hej dziewczyny :)
Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 27ego października. Z mężem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia 10, 11 listopada. Teraz czuję bóle w okolicach podbrzusza. W poniedziałek robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny, wydaje mi się, ze to jeszcze było za mało dni zwby mógł coś wykazać. Jak Wy myślicie? Powtórzyć test czy te bóle podbrzusza to już raczej przedmiesiączkowe?( do miesiączki mam jeszcze około tygodnia)
Pozdrawiam 🧸
 
reklama

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
5 055
Na test stanowczo za wcześnie. Po tygodniu od wspolzycia to jeszcze żaden nie wyjdzie. Poczekaj do dnia miesiączki i jak się nie pojawi to zrób ponownie.
 

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 856
Hej czyli może pojawić się miesiączka nawet jeśli zaszłabym w ciąże?
No jak możesz mieć miesiączke jeśli dojdzie do zapłodnienia? Są plamienia implantacyjne ale mają inny kolor juz miesiączka, inna intensywność, są krótsze.
Poczekaj z testem do terminu miesiączki bo test robiony tydzień po stosunku w 99,99% nic nie pokaże.
 
reklama
reklama
Do góry