reklama

czy to juz lato?? jak ubierac??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kasiulla23, 16 Kwiecień 2007.

1. kasiulla23

kasiulla23 Mama marcowa'06

dziewczyny powiedzcie jak ubieracie dzieci???
    bo nie mam pojecia co zalozyc :-( :eek: przy tak dziwnej pogodzie :eek:

dlugie spodnie i skarpety czy krotkie spodenki
    body z dlugim czy z krotkim rekawem a moze z krotkim i na to bluzka z dlugim :baffled: :confused: :baffled: :confused:

i sandalki chyba juz mozna??

2. azik

azik Gość

ja nie ubieram jeszcze w sandałki, ale mam bardzo delikatne butki wiosenne (głowny powód - brak sandałek :) )

krótkich spodenek też nie ubieram - jakoś wydaje mi sie ze ta pogoda jest jeszcze bardzo zdradliwa (sobie tez nie ubieram krótkich)

w wekend chłopcy chodzili - w długich w mairę cienkich spodenkach + skarpetki i pełne buciki w stylu sportowym, u góry mały miał body z krótkim rekawiem + blizeczka z długim, duzy podobnie, tylko podkoszulka z krótkim + bluzka z długim

i na głowę czapeczki cienkie bawełniane

nie byli mokrzy, więc wydaje mi się że sie sprawdziło, ja wczoran no byłam w polarku :)

3. reklama
  4. Zuzia24

Zuzia24 Fanka BB :)

u nas wczoraj tez bylo goraco jak latem. wiec ja ubralam Zuzie na samym poczatku w rajstopki spodniczke body z krotkim rekawem i bluzeczke z dlugim rekawem i tak pojechalysmy do parku. ale okazalo sie za goraco jest wiec zdjelam jej bluzeczke i rajstopki i biegala tak jak latem - body i spodniczka z golymi nozkami. sandalkow tez jeszcze nie mam wiec butki byly taki na wiosne i zalozylam jej tylko skarpetki aby sobie nie poobcierala stopek.

5. azik

azik Gość

u nas wczoraj wcale tak ciepło nie było :(

6. tereskaa

tereskaa Mamusie Marcowe '06

a u nas zimno .......6 stopni i juz trzeci dzień strasznie pada :(:(

7. koga

koga Mama Maksa i Julka

to ja chyba Maksa przegrzewam :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
    choć wczoraj nad jeziorem aż tak upalnie nie było, bo wiał chłodny wiatr i mi w długim rękawie było chłodnawo
    ...ale Maks miał jeszcze rajstopki i dżinsy :zawstydzona/y: i dwa cieniutkie długie rękawy :zawstydzona/y: ale nie miał czapki

choć w sumie w ogóle nie był spocony, mimo szaleństw z jeździkiem:-D
    a co z czapkami - czy maluchy już muszą nosić te ochraniające przed słońcem ???

8. maga_86

maga_86 mama jagódki ciągutki

koga ja ubieram jagunię podobnie jak ty maksa, ale u mnie tzn nad morzem jest zawsze trochę chłodniej :tak:
    a co do czapeczek, to ja jagódce ubieram cieniutką bawełnianą

9. Zuzia24

Zuzia24 Fanka BB :)

u nas naprawde bylo tak bardzo cieplutko... dzisiaj tak sobie ale sloneczko juz zaczyna wychodzic wiec mam nadzieje ze bedzie troszeczke cieplej. no i dzisiaj Zuzie ubralam na body z krotkim rekawem bluzeczke z krotkim rekawem i bluze polarkowa. rajstopek pod spodnie od pewnego czasu juz nie zakladam.
    czapki Zuzia nie lubi wiec jej takze juz nie zakladam chyba ze wieje wiekszy wiatr to wtedy zakladam jej opaske aby uszka nie przewialo

10. reklama
  11. pytia

pytia Fanka BB :)

Oj ja też mam problem z ubieraniem, bo w słońcu momentami jest naprawdę gorąco, ale w cieniu wiatr od gór jeszcze bardzo zimny. No i jak tu wypośrodkować ubiór. Mój Jasiek jeszcze chodził w rajstopkach pod spodniami i pełnych butkach. Na górze body z cienkiej bawełny z długim rękawem i bluza albo sweterek. No i czapka też, z powodu wiatru głównie.

12. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Piotrek ubrany jak Jasiek Pytiowy.

Poleć forum