reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już ostatnie dni przed porodem??

Pod koniec ciąży dziecko obniża się w kanale rodnym żeby powoli przygotować się do porodu. Pojawiają się często też skurcze przepowiadające albo np bóle okolicy krocza. Początek porodu raczej ciężko przegapić :)
Czuję właśnie od wczoraj takie bóle w okolicy krocza, brzuch często mi twardnieje z prawej strony. :)
 
reklama
Ja mam na piątek i też już się nieciepliwię, kiedy to nastąpi 😉 u mnie synek też już niziutko, widzę po tym, w którym miejscu znajduję serduszko detektorem tętna, jest niżej niż było zazwyczaj. Przynajmniej tak mi się wydaje 😅 Mam nadzieję na szybkie, szczęśliwe rozwiązanie.
@Mama2021_ Zapraszamy do tematu wrześniowe mamy https://www.babyboom.pl/forum/posts/21662698/ 😊😊
Ja mam nadzieję, że już niedługo się zacznie także też liczę na szybkie i szczęśliwe rozwiązanie😊😊
Dziękuję, chętnie zajrzę do tematu 😃
 
Do góry