reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już prawie poród?

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny mam pytanko jestem 36 tygodniu ciąży Dzidzia strasznie się rusza tzn bardzo intensywnie wręcz czasami bardzo bolą mnie jej kopniaki.. Od jakiegoś tygodnia bardzo boli mnie krocze wręcz wydaje się opuchnięte mam czasem lekki skurcz ale to szybko mija.. Czy to już zwiastuje ze moge urodzić lada chwila? Co prawda to już moja druga ciąża wcześniej rodziłam 10 lat temu ale żadnych oznak porodu nie miałam przenosilam ciążę 2 tygodnie i miałam wywołany poród więc nawet dobrze już nie pamietam jedyne co pamiętam że w pierwszej ciąży kopniaki były o wiele delikatniejsze
 
reklama
Mnie bolały od początku...
Jak się zacznie poród to na bank będziesz wiedziała... Albo wody pójdą, albo skurcze... A są one NIEDOWYTRZYMANIA więc nie pomyślisz ich z żadnymi innymi! Ja to przez całe swoje życie tyłu łez nie wylałam jak przy skurczach ;/
 
Ja chodziłam jak kaczka już miesiąc przed terminem, ciężar napiera na cały dół, główka jest niżej więc normalne że boli.
 
A bolały cie po porodzie?
U mnie juz 2 miechy po a nadal mnie nachrzaniaja... Czasem wstac sie moge ;/ mialam SN
Bolało, hm ale już nie pamiętam ile czasu, ja tez sn ,ale z miesiąc to na pewno, choć dla mnie te pierwsze 3 miesiące, były tragiczne i w sumie nie myślałam o bólu 😉
 
reklama
Do góry