reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już się zbliża ?

pinkmeteor

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2014
Postów
18
Miasto
Grudziądz
Mam złe przeczucia. Jestem w 35 tc i jest to moja pierwsza ciąża. Od ok. miesiaca zaczęły boleć mnie pachwiny, a od ok. tygodnia boli mnie kość łonowa do tego stopnia, ze nie mogę sie obrócić na drugi bok gdy śpię, bo sprawia mi to tak ogromny ból. Gdy siedzę w jednej pozycji przez dłuższą chwilę zaczyna mnie boleć górna częsc brzucha( strasznie mnie to rwie, pali) i plecy. Niestety jestem w takiej sytuacji że chodzę do szkoły i nie mam za bardzo możliwości by się położyć jak doskwiera mi ten ból. Od trzech dni czuję pulsowanie w podbrzuszu. No i mój maluch jest bardzo ruchliwy. Od jakiegoś czasu mam białe upławy. Jutro mam wizytę u gin zobaczymy co mi powie, bo ostatnio mój maluch nie był jeszcze odwrócony do porodu.Myślicie, ze to zbliża się już poród?
 
reklama
Jestem w 37tc i niektóre z dziewczyn od 30tc zmagają się z takimi bólami, jak Twoje, a rodzą po terminie ;-)
Więc raczej spokojnie i bez paniki ;-)
 
Ja jestem w 35tc i mam tak samo. Już nawet miałam takie skurcze że dostałam sterydy na rozprężenie płuc maleństwu bo myśleli że zaraz urodzę. Na szczęście nadal jesteśmy "dwa serca na dwóch nogach"
 
Do góry