reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już to?

reklama
Ja nie mogłam sobie odmówić 😅 Kupiłam wczoraj test w aptece z myślą, że zrobię test w weekend albo w ogóle w środę w dniu spodziewanej miesiączki... Ale nie mogłam się rano powstrzymać jak był na wyciągnięcie ręki w porannej toalecie 😄🙈 Teraz jest taka niepewność z tą bladą kreseczką, więc z tego wszystkiego godzinę temu pobrałam krew do bety i dziś jeszcze będę wiedziała 😊😊
dawaj znać! ja taką kreskę miałam 3 dni przed @, teraz 13tc. Myślę że jest dużą szansa 🥳
 
ja mam czasem bolesne owu . I to dość mocno . Ale tez nie robie testów.. a objawu jakies masz ? Cos zaobserwowałaś? Z ciaza ?😁
Miałam i dalej mam w sumie delikatne skurcze brzucha podobne jak podczas miesiączki tylko takie mini. I też właśnie z tego powodu zdecydowałam się na test teraz, bo takie wrażenie mam, że coś tam się dzieje 😊 I niedługo się okaże:)
 
Miałam i dalej mam w sumie delikatne skurcze brzucha podobne jak podczas miesiączki tylko takie mini. I też właśnie z tego powodu zdecydowałam się na test teraz, bo takie wrażenie mam, że coś tam się dzieje 😊 I niedługo się okaże:)
mnie wczoraj jajnik ćmił i dzis tez
. 🙊🙊 brzuch wczoraj tez tak delikatnie dosłownie mini jak na @
 
reklama
Do góry