reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już to?

julianap

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
2 060
Witajcie😊
Zrobiłam właśnie test ciążowy, kilka dni przed spodziewaną miesiączką oczywiście ultra czułym testem, bo się doczekać już nie mogę. Czy Waszym zdaniem widać coś na tych zdjęciach? Czy już z tego wszystkiego mam omamy 😅
 

Załączniki

  • 20210618_085810.jpg
    20210618_085810.jpg
    989,9 KB · Wyświetleń: 625
  • 20210618_085510.jpg
    20210618_085510.jpg
    982,8 KB · Wyświetleń: 288
  • 20210618_092258.jpg
    20210618_092258.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 265
reklama
Ja tez wlasnie myślę czy testować jutro .. będą 4 dni do @ a jutro robie urodziny i tak mnie strasznie kusi 😁
Widać coś tam widac ❤
 
Ja tez wlasnie myślę czy testować jutro .. będą 4 dni do @ a jutro robie urodziny i tak mnie strasznie kusi 😁
Widać coś tam widac ❤
Ja nie mogłam sobie odmówić 😅 Kupiłam wczoraj test w aptece z myślą, że zrobię test w weekend albo w ogóle w środę w dniu spodziewanej miesiączki... Ale nie mogłam się rano powstrzymać jak był na wyciągnięcie ręki w porannej toalecie 😄🙈 Teraz jest taka niepewność z tą bladą kreseczką, więc z tego wszystkiego godzinę temu pobrałam krew do bety i dziś jeszcze będę wiedziała 😊😊
 
reklama
Ja nie mogłam sobie odmówić 😅 Kupiłam wczoraj test w aptece z myślą, że zrobię test w weekend albo w ogóle w środę w dniu spodziewanej miesiączki... Ale nie mogłam się rano powstrzymać jak był na wyciągnięcie ręki w porannej toalecie 😄🙈 Teraz jest taka niepewność z tą bladą kreseczką, więc z tego wszystkiego godzinę temu pobrałam krew do bety i dziś jeszcze będę wiedziała 😊😊
w środę masz dostać @ ?
 
Do góry