reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to juz?

lojka_m

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
19
Hej. Na jutro mam termin (tj.23.03) moja pierwsza ciąża. Wczoraj wieczorem wyleciał mi czop śluzowy o kolorze lekko żółtym w okolicach 22-23 godziny. Po około 4 godzinach dostałam bóle podbrzusza jak na miesiączkę, które trwały do samego rana. Rano po toalecie miałam skrzepy brązowego koloru na bieliźnie. I skurcze przez cały dzień do tej pory się utrzymują. Średnio co 20-15 minut.
 
reklama
Wyglada na to, że coś już się zaczęło dziać. A skurcze są coraz częstsze/dłuższe/silniejsze czy cały dzień jest tak samo?
 
Hej. Na jutro mam termin (tj.23.03) moja pierwsza ciąża. Wczoraj wieczorem wyleciał mi czop śluzowy o kolorze lekko żółtym w okolicach 22-23 godziny. Po około 4 godzinach dostałam bóle podbrzusza jak na miesiączkę, które trwały do samego rana. Rano po toalecie miałam skrzepy brązowego koloru na bieliźnie. I skurcze przez cały dzień do tej pory się utrzymują. Średnio co 20-15 minut.

Wyglada na to, że coś już się zaczęło dziać. A skurcze są coraz częstsze/dłuższe/silniejsze czy cały dzień jest tak samo?
Cały dzień tak samo
 
Weź kąpiel letnią i sprawdź czy skurcze się wyciszą. Jak nie to niedługo powitasz już na świecie swoje maleństwo.
 
Wczoraj odpuściło, za to dzisiaj od rana zaczęło się od 17-15 minutowej różnicy, teraz średnio co 10 minut i taki bol przy skurczach że nie idzie ustać na nogach, zastanawiam się czy jechać do szpitala
Masz daleko do szpitala? Wskocz pod prysznic i zobacz, czy przyniesie ci to ulgę, czy skurcze się wyciszą. Jeśli akcja będzie toczyć się dalej, to ja bym pojechała. Piszesz, że taki ból, że nie da się ustać na nogach, to obstawiam, że to już poród 🙈
 
Masz daleko do szpitala? Wskocz pod prysznic i zobacz, czy przyniesie ci to ulgę, czy skurcze się wyciszą. Jeśli akcja będzie toczyć się dalej, to ja bym pojechała. Piszesz, że taki ból, że nie da się ustać na nogach, to obstawiam, że to już poród 🙈
Jestem już na sali porodowej, 5 cm rozwarcia
 
reklama
Do góry