reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już ???

co do obnizenia brzusia to mi chyba troche opadl bo do tej pory mialam brzus nad umywalka jak sie mylam a teraz musze go "zarzucac" na umywalke bo sie obijam, ale czy to na pewno to?? sama nie wiem
poaza tym z bolami jest tak: pokluwania szyjki czy pochwy to juz od prawie dwoch tygodni, uczucie kolki po prawej stronie brzucha tak ze dwa razy dziennie od niedzieli, bol jak na miesiaczke jak juz dorwie to nie przechodzi nawet gdy sie poloze trzyma tak z godzine poltora i odpuszcza. bol miednicy czy czegos tam :) jak posiedze troche i potem wstaje to przy schodzeniu, a dzis doszlo jeszcze ze nawet jak pochodze to boli wszystko w kroczu kiedy sie chcialam przebrac w dresy.
i to chyba tyle :) ale jak cos to dopisuje do tej "krotkiej" listy od razu hehe
a i super ze taki watek mamy bedziemy obserwowac u siebie na wzajem postepy w przygotowaniu sie do punktu kulminacyjnego :)
 
reklama
Ja tez mam wraznienie ze przenosze. Zreszta mam dzis wizyte i wszystkiego sie dowiemy.
 
Milla ja tez mam dzisiaj wizyte- nawet juz mi sie zaczela- tylko caly czas nie ma nikogo coby mnie tam odwiozl, juz sie zaczelam denerwowac. Mam nadzieje ze gin sie nie wkurzy ze taka spoznialska jestem.
 
ja tez dzisiaj spanikowałam az mi wstyd teraz dostałam skurczy myk na porodówke aby zdązyc a tu zonk fals alarm i do domu z powrotem...a co do objaw to mam takie same jak wy dziewczyny tylko mi brzuch moze bardziej i częsciej sie napina...
 
felqua pisze:
Agawa a jak wyglada ta lewatywa do uzytku domowego? Bo ja bym tez wolala na spokojnie zrobic sobie lawatywke w domu niz latac do szpitalnej toalety.
Nazywa sie rectanal no i ma taką koncóweczke do tyłeczka i sie naciska. Kiedyś była Enema ale ją wycofali - nie wiem dlaczego. Wiem że do niektórych szpitali zabiera się ze sobą lewatywe bo inaczej jak sie nie ma swojej to aplikują rozpuszczone szare mydło w wodzie i to podobno boli a ta lewatrywa ni. Już kiedyś ją miałam robioną przed operacją na woreczek żółciowy. - NIe bolało :)
 
Dziewczyny a skoro poród juz tuz tuż jak u was wygląda sprawa ze tak bezposrednio to sorki, golenia, no wiecie tam, bo ja w pierwszej ciązy zdałam się na szpital i to był normalnie szok...na sucho żyletką a odgłos jak przy skrobance....straszne...teraz juz sie sama ogoliłam...a wy myślałyście o tym??
 
szczerze mowiac ja o tym nie myslalam i chyba musze sie skontaktowac jakos z moim szpitalem i spytac jak to tam jest (czy kaza golic czy nie czy robia to sami itp)
 
jus20sto pisze:
Dziewczyny a skoro poród juz tuz tuż jak u was wygląda sprawa ze tak bezposrednio to sorki, golenia, no wiecie tam, bo ja w pierwszej ciązy zdałam się na szpital i to był normalnie szok...na sucho żyletką a odgłos jak przy skrobance....straszne...teraz juz sie sama ogoliłam...a wy myślałyście o tym??

Ja to sie napewno sama ogole i nigdy inaczej nie myslalam.W sumie na sucho najlepiej,tylko zyletka niemusi byc tepa,bo wtedy naprawde skrobanka.Z tym ze malo widze juz co tam bod brzuszkiem,wiec chyba bartek bedzie musial mi pomoc..  ;D  ;D
 
reklama
Ja się w ogole golę co 3 - 4 dni, więc na pewno zrobię to też przy porodzie. Nie mam zamiaru żeby mnie ktoś golił.... Co prawda już nic nie widzę pod brzuszkiem, ale robię to na "wyczucie". A co do lewatywy to zdjaę się na szpital. No cholera tego się najbardziej krępuję.... Jak to wygląda ???
 
Do góry