reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą byc bliźnięta?

Dołączył(a)
25 Listopad 2022
Postów
3
Witam dziewczyny,
Jestem po wizycie, 10 tydzien, na zdjęciu i wideo widzimy z mężem cos jeszcze obok naszego maleństwa. Naczytaliśmy się w nocy ze czesto bliźnięta są nie zauważane, dostrzegane później. Czy to możliwe zeby to były bliźnięta?
20221124_100301.jpg
 
reklama
Usg było krotkie a on skupił skupił na mierzeniu i szybko skonczyl. Ja tego nie zauważyłam dopiero w domu.mam jeszcze video. I tam też coś się rusza. Jest bardziej zamazane.
 
Mi też to wygląda jak bliźnięta. Ale to tylko może potwierdzić lekarz. Dziwne, że lekarz nic nie wspomniał ma ten temat.
 
Usg było krotkie a on skupił skupił na mierzeniu i szybko skonczyl. Ja tego nie zauważyłam dopiero w domu.mam jeszcze video. I tam też coś się rusza. Jest bardziej zamazane.
Dla mnie usg jest tak średno czytelne, często na badaniu zastanawiam się co to za kropka, a pani dalej przejeżdża głowicą i się okazuje, zę to był kawałek rączki, gdzie w życiu bym wcześniej nie powiedziała, ze to może być to. Także czekaj do kolejnej wizyty i jak dla mnie, to takie rzeczy lekarz by od razu powiedział, także może to jakas dalsza część macicy i tak tylko dziwnie wygląda ;)
 
Dla mnie usg jest tak średno czytelne, często na badaniu zastanawiam się co to za kropka, a pani dalej przejeżdża głowicą i się okazuje, zę to był kawałek rączki, gdzie w życiu bym wcześniej nie powiedziała, ze to może być to. Także czekaj do kolejnej wizyty i jak dla mnie, to takie rzeczy lekarz by od razu powiedział, także może to jakas dalsza część macicy i tak tylko dziwnie wygląda ;)
Tylko na video tam w środku tez cos się rusza. Usg jest 2 D. Mieszkam w Niemczech, często czytam ze kobiety dowiadują dowiadują w 18 a nawet 29 o bliźniakach. Nie ukrywam że bardzo sie boje ciazy bliźniaczej.
 
Witam dziewczyny,
Jestem po wizycie, 10 tydzien, na zdjęciu i wideo widzimy z mężem cos jeszcze obok naszego maleństwa. Naczytaliśmy się w nocy ze czesto bliźnięta są nie zauważane, dostrzegane później. Czy to możliwe zeby to były bliźnięta?Zobacz załącznik 1468078
U mnie na pierwszej wizycie nie było widać nic więcej poza jednym pęcherzykiem i echem zarodka ale na kolejnej wizycie w 10 tyg wlansie pojawił się drugi pęcherzyk z zarodkiem i serduszkami. Dziś 32 tydzień ciąży bliźniaczej.
 
reklama
Witam dziewczyny,
Jestem po wizycie, 10 tydzien, na zdjęciu i wideo widzimy z mężem cos jeszcze obok naszego maleństwa. Naczytaliśmy się w nocy ze czesto bliźnięta są nie zauważane, dostrzegane później. Czy to możliwe zeby to były bliźnięta?Zobacz załącznik 1468078
U mnie bliznieta lekarz zobaczyl dopiero w 12 tygodniu a wczesniej nie bylo widac .
 
Do góry