reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

reklama
Dz

Dzis by wyszedł 8 dzień po owulacji to niewiem czy już powinno coś pokazać czy jeszcze za wcześnie ?
No może być za szybko ale widzisz kochana nawet na moim przykładzie test mi wyszedł po 8 minutach pozytywny a dwa dni później beta hcg pokazała brak ciąży :) więc tutaj to różnie bywa hehe
 
Cześć dziewczynki, mam pytanko @spoznia mi się tydzień czasu, robiłam 2 testy i 2 kreska blada wychodzila po nie calych 2 minutach tak wyglądał 2 testy. Co sądzicie.
IMG_20190302_110442.jpg
 
No ja już po drugiej becie i wizycie u gin.
Zdecydowanie za szybko się cieszyłam [emoji53][emoji53] Beta wyszła na tym samym poziomie co 4 dni temu. Ginekolog stwierdził ciążę biochemiczna i kazał czekać na @. Masakrycznie się czuje [emoji24]
 
reklama
No ja już po drugiej becie i wizycie u gin.
Zdecydowanie za szybko się cieszyłam [emoji53][emoji53] Beta wyszła na tym samym poziomie co 4 dni temu. Ginekolog stwierdził ciążę biochemiczna i kazał czekać na @. Masakrycznie się czuje [emoji24]
Bardzo mi przykro trzymaj się będzie jeszcze dobrze zobaczysz i w końcu się uda będę trzymała kciuki mocno za ciebie i resztę dziewczyn które się starają
 
Do góry