reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Wzdęcia nie czuje tylko te kłucia. Ale apetyt mam to wzdęcia mogą się pojawić hihi. Amica a ty testu jeszcze nie robiłaś żadnego?
Nie, nie robiłam mój M chce abym jutro poszła na bete hcg. Jutro mija 8 dni od owulacji więc już coś powinno być. Ja mam wciąż te jakby skurcze delikatne brzucha wzięłam nospe
 
reklama
U mnie chyba nic. Zrobiłam test rano i pusto. Do @niby jeszcze czas ale nie wiem czy mieć nadzieję czy odpuścić.
 
Nie, nie robiłam mój M chce abym jutro poszła na bete hcg. Jutro mija 8 dni od owulacji więc już coś powinno być. Ja mam wciąż te jakby skurcze delikatne brzucha wzięłam nospe
Robiłaś betę. Bardzo mnie boli brzuch jak na okres. Do okresu jeszcze tydzień. Jak u ciebie?
 
Hej, ja już sama nie wiem co ja mam myśleć. :/ Cycki mnie bolą, na dole mokto że masakra, normalnie potop, piersi całe w żyłach i jestem na sto procent pewna że w tamtym cyklu tak nie było, bo czekam na dzidzi z utęsknieniem i obserwuje swój organizm codziennie.
 
reklama
Do góry