reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

reklama
Dziewczyny dzis zrobiłam Beta hcg i wyszła mi 47,9. Natomiast lekarz na usg slabo widzi. Co sądzicie o tym.
Jest to bardzo wczesna ciąża i na tym etapie lekarz nic nie zobaczy. Policz który jesteś tydzień i pójdź do lekarza co najmniej w 7 tc.

No ja już po drugiej becie i wizycie u gin.
Zdecydowanie za szybko się cieszyłam [emoji53][emoji53] Beta wyszła na tym samym poziomie co 4 dni temu. Ginekolog stwierdził ciążę biochemiczna i kazał czekać na @. Masakrycznie się czuje [emoji24]
Aniu jak się czujesz, może nic straconego jeszcze?
 
Jest to bardzo wczesna ciąża i na tym etapie lekarz nic nie zobaczy. Policz który jesteś tydzień i pójdź do lekarza co najmniej w 7 tc.


Aniu jak się czujesz, może nic straconego jeszcze?
Amica, kiepsko z ta wiadomością. Kurczę mam już za sobą dwie podobne więc kolejna przytłacza mnie na maksa. A miałam naprawdę przeczucie że tym razem się udało, bo samopoczucie i objawy na to wskazywały. Ale nadzieja prysla jak zobaczyłam wczorajsza bete. A gin potwierdził. Zbadala i powiedziała że nic tam nie widzi... A dzisiaj przyszedł okres. Więc już nie ma na co liczyć. Gin powiedziała że u mnie nie widzi problemu. Endometrium ładne, progesteron też i ogólnie wyniki mam dobre. Powiedziała że narzeczony musi zrobić badanie nasienia. Z wynikami do niej wrócić i będziemy myśleć co dalej. A ja nie mogę myśleć juz pozytywnie... już się Wszytskiego odechciewa. Rok za rokiem leci A tu nadal nic [emoji53][emoji53][emoji53]
 
Amica, kiepsko z ta wiadomością. Kurczę mam już za sobą dwie podobne więc kolejna przytłacza mnie na maksa. A miałam naprawdę przeczucie że tym razem się udało, bo samopoczucie i objawy na to wskazywały. Ale nadzieja prysla jak zobaczyłam wczorajsza bete. A gin potwierdził. Zbadala i powiedziała że nic tam nie widzi... A dzisiaj przyszedł okres. Więc już nie ma na co liczyć. Gin powiedziała że u mnie nie widzi problemu. Endometrium ładne, progesteron też i ogólnie wyniki mam dobre. Powiedziała że narzeczony musi zrobić badanie nasienia. Z wynikami do niej wrócić i będziemy myśleć co dalej. A ja nie mogę myśleć juz pozytywnie... już się Wszytskiego odechciewa. Rok za rokiem leci A tu nadal nic [emoji53][emoji53][emoji53]
Bardzo mi przykro Aniu że się tak dzieje :* ale przyjdzie taki piękny dzień i wszystko ułoży się po waszej myśli :*
 
reklama
Bardzo mi przykro . Ale na pocieszenie słyszałam że bo takich biochemicznych ciążach szybciej się zachodzi w ciąże. Więc życzę powodzenia . A Ty kochana pisałaś że wcześniej też miałaś takie sytuacje ? Co lekarz na to ?
No ja już po drugiej becie i wizycie u gin.
Zdecydowanie za szybko się cieszyłam [emoji53][emoji53] Beta wyszła na tym samym poziomie co 4 dni temu. Ginekolog stwierdził ciążę biochemiczna i kazał czekać na @. Masakrycznie się czuje [emoji24]
 
Do góry