reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Dopóki nie ma @ to nic straconego. Na innym forum dziewczyna robiła testy po @ i wszystkie negatywne ( w odstępach czasu) , poszła wkoncu na betę i okazało się że jest w ciąży . A po tygodniu od bety dopiero test wyszedł pozytywny
Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 UML dwa dni przed @ i negatyw jeśli owulka była 23 luty to już raczej małe szanse że się udało:(
Daje se narazie spokój bo naprawdę do głowy idzie dostać. Jeszcze jak na złość ostatnio gdzie bym nie poszła tam widzę kobiety w ciąży a w moich ulubionych serialach rodzą się dzieci :)i jeszcze bardziej mnie to dołuje :(
 
reklama
Nie wiem zobaczymy . Mnie dalej boli brzuch / żołądek nie wiem czasami nie mogę się ruszyć bo czuję taki przeszywający ból. Nie wyspałam się bo albo zasnąć nie mogłam albo śniły mi się testy ciążowe... Boje się że za bardzo się nakręcam a nic z tego nie wyjdzie ...
To może akurat się udało :)
Będę trzymała mocno kciuki i daj znać
 
reklama
Hej Dziewczyny. Pamiętacie mój przypadek? 3 poronienia w okolicach 6tc mimo prawidłowych wyników. Ostatnio pisałam że gin kazał zrobić badanie nasienia. Zrobiliśmy. Wyniki prawidłowe. Byłam na wizycie aby skonsultować te wyniki i gin kazała brać duphaston. Powiedziała że jeśli w ciągu 3 miesięcy nie zajde w ciążę to czeka mnie wywoływanie jajeczkowania i ogrom innych przeróżnych badań że względu na mój wiek (32l) i już 3 niepowodzenia.
Co myślicie o tym leku? Czy on rzeczywiście powinien pomóc? Czytam na ten temat różne opinie i nie wiem jak się do tego odnieść.
 
Do góry