reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Jak się „czuje szyjkę”? Jaka jest ona inna w dotyku niż reszta ciała? Włochata czy jak? Bo ja tez nie łapie jak się bada szyjkę nie mając pojęcia o ginekologii.




Wiesz, możliwe, ze partner cie obtarl gdzieś w środku. To się może zdarzyć. Różne są okoliczności. Budowa kobiety, delikatność faceta, inne takie. Mnie to kilka razy spotkało.
Od przytulania nie zachodzi się w ciąże. Od seksu można, od samego przytulania nie.




Dokladnie.
Jasne, nie chodziło mi o "przytulanie" ;) to chyba zrozumiałe.
 
reklama
Ok, no dobrze.
A co w takim razie z ta szyjka?
Bo może powinnam zwrócić na nią uwagę ale na serio, poza faktem, ze wszystko mam w środku miękkie i mokre to ja żadnej roznicy w dotyku nie czuje...
 
Hej, dzisiaj powinnam dostać okres i go nie mam, cykle raczej zawsze są 26 dniowe od co najmniej 3 miesięcy. Wszelkie objawy mam jak na miesiączkę, ta szyjka macicy ciągle jest wysoko zamknięta i twarda, temperatura w pochwie 37 stopni, test zrobiłam wczoraj negatywny dzisiaj niby też ale u mnie w domu jest wszędzie ciemno dosłownie.. Więc zrobiłam pod światło dzienne i pojawiła się blada kreska, czy może jednak to kreska fabryczna? Co myślicie..?
 

Załączniki

  • IMG_20210224_085659.jpg
    IMG_20210224_085659.jpg
    636,8 KB · Wyświetleń: 195
Hej, dzisiaj powinnam dostać okres i go nie mam, cykle raczej zawsze są 26 dniowe od co najmniej 3 miesięcy. Wszelkie objawy mam jak na miesiączkę, ta szyjka macicy ciągle jest wysoko zamknięta i twarda, temperatura w pochwie 37 stopni, test zrobiłam wczoraj negatywny dzisiaj niby też ale u mnie w domu jest wszędzie ciemno dosłownie.. Więc zrobiłam pod światło dzienne i pojawiła się blada kreska, czy może jednak to kreska fabryczna? Co myślicie..?
Dla mnie negatywny. Gdybyś była w ciąży to nie musiałabyś szukać kreski pod światło. Podwyższona temperatura i szyjka o niczym nie świadczą bo takie same objawy występują przed @. Nie mniej owulacja mogła się przesunąć. Jak nie dostaniesz miesiączki powtórz test za kilka dni.
 
Negatywny jak nie wiem co.
Kresek nie szuka się pod światło. Jak maja być to będą widoczne z daleka. Nie będzie watpliwosci.
 
Hej, dzisiaj powinnam dostać okres i go nie mam, cykle raczej zawsze są 26 dniowe od co najmniej 3 miesięcy. Wszelkie objawy mam jak na miesiączkę, ta szyjka macicy ciągle jest wysoko zamknięta i twarda, temperatura w pochwie 37 stopni, test zrobiłam wczoraj negatywny dzisiaj niby też ale u mnie w domu jest wszędzie ciemno dosłownie.. Więc zrobiłam pod światło dzienne i pojawiła się blada kreska, czy może jednak to kreska fabryczna? Co myślicie..?
Negatywny
 
A według mnie cos tam widać :D poranny mocz?
Tak od razu po wstaniu, temperatura rośnie zamiast opadać, szyjka twarda wysoko i zamknięta i jakoś mam wrażenie że czuję się trochę inaczej niż przed okresem zazwyczaj, bo po wstaniu np z łóżka coraz częściej mam zawroty głowy i odziwo aż tak nie bolą mnie mięśnie jak to bywało nawet i tydzień przed okresem. Do tego ostatnio mam zachcianki i jakies dziwne połączenia jedzeniowe
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze dodam, że wczoraj pojawiła się na majtkach u mnie taka brązowa ciemniejsza plamka, więc nie wiem czy to było plamienie implantacyjne, bo czytałam że może być tak że albo nie musi być wcale albo będzie tak skąpe ze niekiedy nawet niezauważalne, ja jednak coś tam widziałam. Myślicie ze to mogło być to?
 
reklama
Tak od razu po wstaniu, temperatura rośnie zamiast opadać, szyjka twarda wysoko i zamknięta i jakoś mam wrażenie że czuję się trochę inaczej niż przed okresem zazwyczaj, bo po wstaniu np z łóżka coraz częściej mam zawroty głowy i odziwo aż tak nie bolą mnie mięśnie jak to bywało nawet i tydzień przed okresem.
Prawda jest taka, że nawet jakby 50 dziewczyn napisało, że test jest negatywny a jedna, że pozytywny tak jak @Czybedemama (apropo polecam wizytę u okulisty bo tam nic nie ma) to i tak uwierzysz tylko tej jednej bo bardzo tego chcesz. Idź na betę lub powtórz test za kilka dni jak okres sie nie zjawi.
 
Do góry