reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Ja tam nie widzę nic. To ty o tym wspomniałaś, więc pytam co to ma wspólnego z ciążą? Bo nie bardzo rozumiem. Najpierw piszesz, że coś widzisz. A po kilku postach stwierdzisz, że to fabryczna.
Skąd mam wiedzieć co czy to kreska fabryczna czy wczesna ciąża czy wada testu? Cień jest ale co dalej OKAŻE SIĘ
 
reklama
Skąd mam wiedzieć co czy to kreska fabryczna czy wczesna ciąża czy wada testu? Cień jest ale co dalej OKAŻE SIĘ
Wiesz co, zupełnie nie rozumiem. Napisałaś dziewczynie post z którego wynika, że ty wiszisz drugą kreskę. A potem, nie wiem, chcąc się trochę asekurować, zaczynasz kręcić, że może testowa, może fabryczna, a może zalany. To w końcu jaki? Test jak jest pozytywny to jest pozytywny. A jak jest zalany, albo wydać kreskę fabryczna to też widać, że jest coś z nim nie tak. Więc może najpierw zastanów się następnym razem, co dokładnie widzisz. A potem się wypowiadaj. Bo ja jak nie jestem pewna co widzę, to pisze, że nie wiem i żeby powtórzyć. A nie sugeruje, że coś na nim jest, bo to jest bardzo mylące i sugeruje, że widać ciążę.
 
Wiesz co, zupełnie nie rozumiem. Napisałaś dziewczynie post z którego wynika, że ty wiszisz drugą kreskę. A potem, nie wiem, chcąc się trochę asekurować, zaczynasz kręcić, że może testowa, może fabryczna, a może zalany. To w końcu jaki? Test jak jest pozytywny to jest pozytywny. A jak jest zalany, albo wydać kreskę fabryczna to też widać, że jest coś z nim nie tak. Więc może najpierw zastanów się następnym razem, co dokładnie widzisz. A potem się wypowiadaj. Bo ja jak nie jestem pewna co widzę, to pisze, że nie wiem i żeby powtórzyć. A nie sugeruje, że coś na nim jest, bo to jest bardzo mylące i sugeruje, że widać ciążę.
Nie asekuruje się kreskami fabrycznymi zalanymi itp. Po prostu jest cień i dalej stoje ze jest cień cienia kreski czy to ciąża czy zalanie czy fabryczna cień jest😂 Więc się juz wypowiedziałaś i każdy zna Twoje zdanie to po co drążyć temat 🙆‍♀️ zawsze musi być spam pod komentarzem przez głupie komentarze a później nie można się doczytać o co chodzi w danym temacie bo 20 stron komentarzy 😅
Całuski
 
Nie asekuruje się kreskami fabrycznymi zalanymi itp. Po prostu jest cień i dalej stoje ze jest cień cienia kreski czy to ciąża czy zalanie czy fabryczna cień jest😂 Więc się juz wypowiedziałaś i każdy zna Twoje zdanie to po co drążyć temat 🙆‍♀️ zawsze musi być spam pod komentarzem przez głupie komentarze a później nie można się doczytać o co chodzi w danym temacie bo 20 stron komentarzy 😅
Całuski
To po co spamujesz? W końcu się wypowiedziałaś? 🤭 Coś widzisz, sama nie wiesz co... Ja bym z tym jednak wróciła do okulisty.

Zgodzę się z jednym, zawsze znajdą się głupie komentarze 🙈
Buziaczki
 
Hej, dzisiaj powinnam dostać okres i go nie mam, cykle raczej zawsze są 26 dniowe od co najmniej 3 miesięcy. Wszelkie objawy mam jak na miesiączkę, ta szyjka macicy ciągle jest wysoko zamknięta i twarda, temperatura w pochwie 37 stopni, test zrobiłam wczoraj negatywny dzisiaj niby też ale u mnie w domu jest wszędzie ciemno dosłownie.. Więc zrobiłam pod światło dzienne i pojawiła się blada kreska, czy może jednak to kreska fabryczna? Co myślicie..?
To test z allegro. One mają tak taki plastik który pod swiatlo daje złudzenie kreski. Test jest negatywny.
 
Nie asekuruje się kreskami fabrycznymi zalanymi itp. Po prostu jest cień i dalej stoje ze jest cień cienia kreski czy to ciąża czy zalanie czy fabryczna cień jest😂 Więc się juz wypowiedziałaś i każdy zna Twoje zdanie to po co drążyć temat 🙆‍♀️ zawsze musi być spam pod komentarzem przez głupie komentarze a później nie można się doczytać o co chodzi w danym temacie bo 20 stron komentarzy 😅
Całuski
To jest cień plastiku który jest w środku tego testu a nie cień kreski.
 
reklama
Do góry