reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2023
Postów
5
Miesiąc temu w dniu miesiaczki uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Dziś spóźnia mi się okres o 3 dni. Kilka dni temu miałam bóle podbrzusza jak na okres, bylam pewna, ze nastapeny dzień po bólu go dostane, jednak objawy okresu ustały. Tak jak pisałam okres spóźnia mi się 3 dni, mam lekkie mdłości, pratycznie cały dzień od kilku dni, jestem jakaś rozkojarzona, czasami w ciagu dnia boli mnie głowa. Od czasu do czasu kłuje mnie troche jajnik. Okresu ani objawów okresu ani śladu. Dodam, że okres mam regularny. Stąd moje pytanie, czy to może być ciąża? Jutro chce kupic test.
 
reklama
Miesiąc temu w dniu miesiaczki uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Dziś spóźnia mi się okres o 3 dni. Kilka dni temu miałam bóle podbrzusza jak na okres, bylam pewna, ze nastapeny dzień po bólu go dostane, jednak objawy okresu ustały. Tak jak pisałam okres spóźnia mi się 3 dni, mam lekkie mdłości, pratycznie cały dzień od kilku dni, jestem jakaś rozkojarzona, czasami w ciagu dnia boli mnie głowa. Od czasu do czasu kłuje mnie troche jajnik. Okresu ani objawów okresu ani śladu. Dodam, że okres mam regularny. Stąd moje pytanie, czy to może być ciąża? Jutro chce kupic test.
Nie ma możliwości, żeby ze stosunku w okres miesiąc temu była to ciąża.
Pms daje również zbliżone objawy, a pewnie się stresujesz i coś się przesunęło. Jutro zrób test i na spokojnie 😉
 
A ten miesiac temu, po stosunku dostalas normalnie okres? Raczej zerowe szanse na ciaze. Kobiecy organizm to nie zegarek, wiec zawsze cos moze sie przesunac.
 
Miesiąc temu w dniu miesiaczki uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Dziś spóźnia mi się okres o 3 dni. Kilka dni temu miałam bóle podbrzusza jak na okres, bylam pewna, ze nastapeny dzień po bólu go dostane, jednak objawy okresu ustały. Tak jak pisałam okres spóźnia mi się 3 dni, mam lekkie mdłości, pratycznie cały dzień od kilku dni, jestem jakaś rozkojarzona, czasami w ciagu dnia boli mnie głowa. Od czasu do czasu kłuje mnie troche jajnik. Okresu ani objawów okresu ani śladu. Dodam, że okres mam regularny. Stąd moje pytanie, czy to może być ciąża? Jutro chce kupic test.
Dziewczyno pisałaś o tym samym wczoraj oraz 20 czerwca, zrób wreszcie test albo bete. My Ci nie odpowiemy na pytanie czy jesteś w ciąży, czy nie.
 
Do góry