reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

    Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

    Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

    Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dziecka?

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
24
Rozwiązania
0
Wydaje mi się że to za wcześnie bo zaczęłam 18tc a podobno w pierwszej ciąży pierwsze ruchy to około 20 Tc nawet później ale od kilku dni już parę razy poczułam jakby w dole brzucha uczucie podobne do przesuwania albo jakby pękła bańka mydlana nawet nie wiem jak to opisać nigdy wcześniej tego nie czułam a kilka razy było to dość wyraźne chociaż pierwsze ruchy to podobno delikatne szmery a ja chciałabym wiedzieć czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dzieciątka? Jak to u was wyglądało i kiedy? Czy to nie za wcześnie?
 
reklama

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
154
Rozwiązania
1
To są ruchy :) ja mimo pierwszej ciąży czułam ruchy w 16-17tygodniu tylko gdzieś w 18gdy były częstsze uświadomiłam sobie ze to właśnie są ruchy :), a odczucie takie samo jak opisujesz, lada moment a ruchy będą bardziej oczywiste :)
 

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
382
Rozwiązania
3
Ja ruchy czułam w 19 tygodniu, wcześniej też, ale nie byłam do końca pewna czy to na pewno dziecko
 

sawcia92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2018
Postów
499
Rozwiązania
1
To są ruchy dziecka :) ja poczułam ruchy w 16 tygodniu pomimo tego ze była to pierwsza ciąża ;)
 

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
746
Rozwiązania
5
To na pewno ruchy dzidziusia :) . Ja pierwsze poczułam w 16t i 1d, ciąża pierwsza. Od 18 tygodnia były już widoczne i można je było poczuć pod ręką :) .
 

ZwariowanaSol

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Listopad 2011
Postów
1 433
Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
Pierwsze ruchy.. 15 tc. Myślałam że motylka mam w podbrzuszu który skrzydłami rusza. Byłam strasznie szczupła a młoda się umieściła na przedniej ścianie macicy :) Kilka tygodni później prawie pozbawiła mojego męża słuchu XD A teraz ten motylek kończy 6 klasę :) Nostalgicznie :)
 
Do góry