reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dziecka?

AgaG04

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wydaje mi się że to za wcześnie bo zaczęłam 18tc a podobno w pierwszej ciąży pierwsze ruchy to około 20 Tc nawet później ale od kilku dni już parę razy poczułam jakby w dole brzucha uczucie podobne do przesuwania albo jakby pękła bańka mydlana nawet nie wiem jak to opisać nigdy wcześniej tego nie czułam a kilka razy było to dość wyraźne chociaż pierwsze ruchy to podobno delikatne szmery a ja chciałabym wiedzieć czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dzieciątka? Jak to u was wyglądało i kiedy? Czy to nie za wcześnie?

reklama

Patii_666

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
To są ruchy :) ja mimo pierwszej ciąży czułam ruchy w 16-17tygodniu tylko gdzieś w 18gdy były częstsze uświadomiłam sobie ze to właśnie są ruchy :), a odczucie takie samo jak opisujesz, lada moment a ruchy będą bardziej oczywiste :)

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ja ruchy czułam w 19 tygodniu, wcześniej też, ale nie byłam do końca pewna czy to na pewno dziecko

sawcia92

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
To są ruchy dziecka :) ja poczułam ruchy w 16 tygodniu pomimo tego ze była to pierwsza ciąża ;)

Ania0306

Rozwiązania
5
To na pewno ruchy dzidziusia :) . Ja pierwsze poczułam w 16t i 1d, ciąża pierwsza. Od 18 tygodnia były już widoczne i można je było poczuć pod ręką :) .

ZwariowanaSol

Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
Pierwsze ruchy.. 15 tc. Myślałam że motylka mam w podbrzuszu który skrzydłami rusza. Byłam strasznie szczupła a młoda się umieściła na przedniej ścianie macicy :) Kilka tygodni później prawie pozbawiła mojego męża słuchu XD A teraz ten motylek kończy 6 klasę :) Nostalgicznie :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry