reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą byc wody płodowe?

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Zostały mi 2 dni do terminu. Od wczoraj mam wrażenie że cały czas mam mokrą bieliznę najpierw było widać że to bardzo wodnisty śluz ale potem pojawiła się mokra plama po prostu jakby woda już nie śluz . Dosyć spora ta plama. Teraz znowu to samo majtki i spodenki od piżamy mokre.Pisze tutaj bo wiem że pomoc na pewno otrzymam a nie chce panikować tylko najpierw się dowiedzieć od was czy tak może to wyglądać? Chodzi mi o to czy te wody mogą tak wylatywać po troszku? Zawsze myślałam że jak odchodzą wody to jest jedno a porządnie chluśnięcie. Czy jeśli tak dalej będzie powinnam jechac do szpitala? Czy czekać aż zaczną się jakieś bóle? Bo na razie nie boli nic. Dodam że za 3 dni i tak mam się zgłosić do szpitala.
 
reklama
Zostały mi 2 dni do terminu. Od wczoraj mam wrażenie że cały czas mam mokrą bieliznę najpierw było widać że to bardzo wodnisty śluz ale potem pojawiła się mokra plama po prostu jakby woda już nie śluz . Dosyć spora ta plama. Teraz znowu to samo majtki i spodenki od piżamy mokre.Pisze tutaj bo wiem że pomoc na pewno otrzymam a nie chce panikować tylko najpierw się dowiedzieć od was czy tak może to wyglądać? Chodzi mi o to czy te wody mogą tak wylatywać po troszku? Zawsze myślałam że jak odchodzą wody to jest jedno a porządnie chluśnięcie. Czy jeśli tak dalej będzie powinnam jechac do szpitala? Czy czekać aż zaczną się jakieś bóle? Bo na razie nie boli nic. Dodam że za 3 dni i tak mam się zgłosić do szpitala.
Mogą się sączyc, jeśli masz możliwość sprawdź papierkiem lakmusowym lub kup w aptece wkładki które pokazują czy to wody. Jeśli nie ma takiej możliwości po prostu podjedź na ip, pod koniec ciąży masz prawo być zaniepokojona i sprawdzić co się dzieje. Nie ma co ryzykować i czekać jeszcze 3 dni
 
Do góry