reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogło by być poronienie

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Hej
W dniach 16-20.09 miałam skąpe krwawienie, po plamieniu przez 3 dni miałam wydzieline przypominająca dni płodne. Według kalendarzyka od 3.10 do 9.10 powinnam mieć owulacje lecz jej nie ma. Dwa tygodnie temu podczas tego plamienia miałam wizytę u gin, zrobił mi badania wszystkie są w normie i stwierdził że to była miesiączka. Z mężem współżyłam zaraz po tym krwawieniu, oraz w te dni gdzie niby była owulacja. Dziś zobaczyłam na papierze krew bez żadnych boli bez niczego. Czy jest możliwe że to było poronienie czy coś innego?
 
reklama
Jak ty nie wiesz, to raczej nikt Ci tutaj na takie pytanie nie odpowie. Nic nie wiemy na temat Twoich cykli, zakres owulacji podajesz szeroki, więc też nie wiesz kiedy ona wystąpiła (czy też nie wystąpiła).
Najprostszym sposobem będzie zrobienie testu ciążowego za 2 tygodnie (no chyba że nie ufasz ginekologowi i ostatnia @ była w sierpniu - to możesz dla spokoju zrobić teraz.

PS. U części kobiet występuje plamienie podczas owulacji.
 
Jak ty nie wiesz, to raczej nikt Ci tutaj na takie pytanie nie odpowie. Nic nie wiemy na temat Twoich cykli, zakres owulacji podajesz szeroki, więc też nie wiesz kiedy ona wystąpiła (czy też nie wystąpiła).
Najprostszym sposobem będzie zrobienie testu ciążowego za 2 tygodnie (no chyba że nie ufasz ginekologowi i ostatnia @ była w sierpniu - to możesz dla spokoju zrobić teraz.

PS. U części kobiet występuje plamienie podczas owulacji.
Cykle mam co 35-36 dni. Wierzę lekarzowi raczej ponieważ jak miałam robione badania to było z nimi wszystko wporzadku. Dlatego stwierdził że jest to miesiączka.
 
Cykle mam co 35-36 dni. Wierzę lekarzowi raczej ponieważ jak miałam robione badania to było z nimi wszystko wporzadku. Dlatego stwierdził że jest to miesiączka.
A jakie badania Ci robił? Cykle masz strasznie długie i nie wiadomo czy w ogóle masz owulacje. Na poronienie to nie wygląda.
 
A jakie badania Ci robił? Cykle masz strasznie długie i nie wiadomo czy w ogóle masz owulacje. Na poronienie to nie wygląda.
Moja mama też miała takie długie co 32-34 dni. Robił mi Bhcg, prolaktyne, tsh, progesteron, usg żeby zobaczyć endynometrium. Owulacje mam normalnie ponieważ mam 2 córki i lekarz powiedział że normalnie mogę zachodzić w ciążę ponieważ jest wszytko okej.
 
Długie cykle nie zawsze oznaczają, że nie ma owulacji. Ja dopiero miałam strasznie długie cykle zazwyczaj 40-50 dni a czasem nawet i dłużej. Miałam co prawda podejrzenie PCOS ale wyniki badań to wykluczyły, tylko w jajnikach za dużo pęcherzyków było. Więc choroby w związku z długimi cyklami nie miałam. Owulację miałam tylko, że później. Wtedy co zaszłam w ciążę to 24 dnia cyklu. Więc myślę, że takie cykle jak ma autorka nie są jeszcze patologiczne :)
 
Długie cykle nie zawsze oznaczają, że nie ma owulacji. Ja dopiero miałam strasznie długie cykle zazwyczaj 40-50 dni a czasem nawet i dłużej. Miałam co prawda podejrzenie PCOS ale wyniki badań to wykluczyły, tylko w jajnikach za dużo pęcherzyków było. Więc choroby w związku z długimi cyklami nie miałam. Owulację miałam tylko, że później. Wtedy co zaszłam w ciążę to 24 dnia cyklu. Więc myślę, że takie cykle jak ma autorka nie są jeszcze patologiczne :)

Czyli co może oznaczać te plamienie bo owulacje wykluczam że względu na brak śluzu jakiego kolwiek. Czy możliwe jest to że to będzie ciąża?
 
Czyli co może oznaczać te plamienie bo owulacje wykluczam że względu na brak śluzu jakiego kolwiek. Czy możliwe jest to że to będzie ciąża?
Skoro współżyłaś wtedy wtedy co była owulacja to zawsze jest szansa na ciążę. Więc taka możliwość jest :). Niestety co do plamień to nie mam pojęcia jaki jest powód.
 
reklama
Czyli co może oznaczać te plamienie bo owulacje wykluczam że względu na brak śluzu jakiego kolwiek. Czy możliwe jest to że to będzie ciąża?
Brak śluzu płodnego nie oznacza, że tej owulacji nie było. Pewność da Ci tylko monitoring. Kobieta to nie robot i może być tak, że jeden cykl może się różnić od drugiego. Plamienie może też oznaczać, że w trakcie stosunku doszło do jakiegoś zadrapania. To może być wszystko, ale na objawy ciąży jest stanowczo za wcześnie.
 
reklama
Do góry