reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża? Bardzo proszę o radę.

reklama
Nie wiem skąd miałabym wiedzieć czy jesteś w ciązy czy nie. Kazdy stosunek bez zapezbieczenia może skutkować ciążą. Twoje objawy mogą być wszystkim. Natomiast nierozumiem jednego, masz stan przednowotworowy i jesteś pod kontrolą onkologiczną, czy lekarz nie mówił Ci o konsekwencjach ewentualnej ciąży? Jest to skrajnie nieodpowiedzialne. Po prostu tego nie rozumiem.
Zazwyczaj jak jest stan przednowotworowy to lekarze zalecają się szybko starac bo pozniej za późno moze być. Wiem o tym, bo moje dwie koleżanki są w takim stanie i im kazal się natychmiast starac jesli chciały dzieci. Są w ciazy i pod kontrolą. Tutaj akurat jest taka sytuacja , ze dziewczyna jest przed badaniem biopsji i w ogóle to az sama się zastanawiam czy dostala zielone światło i zgadzam się, że to jest skrajne nieodpowiedzialne. :(
 
A mnie akurat bardzo wyjątkowo ciekawią takie przypadki. Leżę w szpitalu i każda taka najmniejsza ciekawostka i post są dla mnie odłączeniem sie od tych szpitalnych ścian.
Jutro 26 grudnia, dzień przypadajacego okresu.
Czekam na rozwój wydarzeń 😊
 
A mnie akurat bardzo wyjątkowo ciekawią takie przypadki. Leżę w szpitalu i każda taka najmniejsza ciekawostka i post są dla mnie odłączeniem sie od tych szpitalnych ścian.
Jutro 26 grudnia, dzień przypadajacego okresu.
Czekam na rozwój wydarzeń 😊
jaki przypadek? Że ktoś sobie na podstawie rozstępów wciska, że jest w ciąży, bo uprawia seks bez zabezpieczenia i twierdzi, że ma objawy?
 
reklama
Do góry